Przedsprzedaż biletów na Mecz Ligi Mistrzów z VK CEZ Karlovarsko

Już końcem listopada rozpoczniemy rywalizację na parkietach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwszym zespołem, jaki będziemy podejmować w Kędzierzynie-Koźlu, w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie mistrz Czech. Przedsprzedaż biletów na spotkanie z VK CEZ Karlovarsko rozpoczyna się w poniedziałek, 12 listopada o godz. 18:00.

Na ligowych parkietach nie ma mocnych na ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Nasz zespół ma na koncie komplet zwycięstw i jest liderem PlusLigi. Już niebawem podopieczni Andrei Gardiniego przystąpią do walki na kolejnym froncie. Znamy już rywali kędzierzynian w fazie grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Nasz zespół swoje mecze rozegra w grupie B, poza czołowymi ekipami włoskiej Serie A będziemy mierzyć się z najlepszym zespołem z Czech – VK CEZ Karlovarsko. To właśnie spotkaniem z czeskim zespołem zainaugurujemy tegoroczną edycję elitarnych rozgrywek. Dla naszych rywali spotkanie będzie debiutem w Lidze Mistrzów.

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Chemik Bydgoszcz

Spotkanie z mistrzem Czech zaplanowano na 21.11.2018 r. na godz. 18:00. Już teraz, dla kibiców posiadających karnety, rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek, 12 listopada o godz. 18:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 30 zł
bilet ulgowy: 15 zł

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado, ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, ul. Głowackiego 20/3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, ul. Filarskiego 4 (ryneczek), 47-330 Zdzieszowice
  • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej, ul. Rynek 20/1, 46-300 Olesno
  • Sklep Medyczny – Artromed Krzysztof Pałka, ul. Zamkowa 13, 48-250 Głogówek
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

Podobnie jak w poprzednim sezonie przy zakupie biletu należy podać unikatowy kod, który znajduje się obok kodu kreskowego na karnecie i zaczyna się na literę B.

Przedsprzedaż dla osób posiadających karnety potrwa do 15.11.2018 (czwartek). Tego dnia o godz. 18:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców.