Przedsprzedaż biletów na Mecz Ligi Mistrzów z Biełogorie Biełgorod
Liga Mistrzów CEV
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22 marca 2017, 18:00
Kędzierzyn-Koźle
22:25 25:20 24:26 21:25

Zarząd Klubu ZAKSA Kędzierzyn – Koźle informuje, że od dnia 09.03.2017 od godziny 15.00 ruszy przedsprzedaż biletów na mecz Ligi Mistrzów z drużyną Biełogorie Biełgorod. Będzie to przedsprzedaż tylko dla posiadaczy karnetów na sezon 2016/2017.

Rywalizacja w Lidze Mistrzów wkracza w decydująca fazę. Przez pierwszy etap rozgrywek nasz zespół przeszedł w ekspresowym tempie, z imponującym bilansem wygrywając swoją grupę. Znakomity wynik spowodował, że ZAKSA była jednym z zespołów rozstawionych w losowaniu. I tak los na drodze naszej drużyny postawił kolejne ekipy rosyjskie. Na początek podopieczni Ferdinando de Giorgiego zmierzą się z ośmiokrotnym mistrzem Rosji, jedną z bardziej utytułowanych rosyjskich drużyn – Biełogorie Biełgorod. Pierwszy mecz ZAKSA rozegra na wyjeździe, po starciu w Rosji wrócimy do Kędzierzyna-Koźla. To właśnie ten mecz może być spotkaniem o „być albo nie być” w rywalizacji Ligi Mistrzów. Do Kędzierzyna-Koźla przyjadą wielokrotni reprezentanci Sbornej, czołowi rosyjscy zawodnicy, jak Siergiej Tietiuchin, Taras Chtiej czy czy Dmitrij Muserski.

Podobnie jak wszystkie mecze fazy grupowej naszego zespołu, rozgrywane w hali przy ul. Mostowej również spotkanie z Biełogorie Biełgorod wystartuje o godz. 18:00. Będzie to mecz rewanżowy, tydzień wcześniej obie ekipy będą rywalizować w Rosji. Drugi mecz naszego zespołu rozgrywany w ramach I fazy play-off elitarnych rozgrywek zaplanowano na 22.03.2017r. Już teraz rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

Ceny biletów:
– bilet normalny – 45 zł
– bilet ulgowy – 25 zł

Zakupu można dokonywać logując się na stronie www.kupbilet.pl lub udając się do punktu dystrybucji:
1. PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
2. Biuro Podróży „RELAKS” ul. Głowackiego 20/3
3. Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
4. Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
5. STS Zakłady Bukmacherskie
6. Salony sieci EMPIK

Przy zakupie biletu należy podać unikatowy kod, który znajduje się obok kodu kreskowego na karnecie i zaczyna się od literki U.

Przedsprzedaż dla osób posiadających karnety potrwa do poniedziałku, 13.03.2017. Tego dnia o godz. 18:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców.