Poznaj mnie lepiej: CEWE, czyli sposób na 100 możliwości wykorzystania jednego zdjęcia

W życiu emocje, niepowtarzalne chwile i wspomnienia są najważniejsze. Firma CEWE od wielu lat daje możliwość zachowania tych najpiękniejszych i najcenniejszych, towarzysząc Klientom w najlepszych momentach ich życia oraz wspierając rozwijanie ich pasji fotograficznych. CEWE FOTOPRODUKTY reprezentują najwyższy poziom jakości ze względu na dbałość o szczegóły oraz wieloletnie doświadczenie. CEWE to firma wspierająca prospołeczne inicjatywy – zarówno te międzynarodowe, jak i lokalne. W tej odsłonie cyklu „Poznaj mnie lepiej” przybliżymy Państwu działalność CEWE, czyli jednego z partnerów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

CEWE Sp. z o.o. należy do międzynarodowej sieci CEWE Stiftung & Co.KGaA, największego w Europie samodzielnego koncernu fotograficznego, założonego w 1961 roku. Grupuje on 10 przemysłowych laboratoriów fotograficznych na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Polski, Czech i Węgier. Produkowany w nich flagowy produkt Firmy – CEWE FOTOKSIĄŻKA – dostarczany jest każdego dnia do 23 krajów na całym świecie.

Firma CEWE jest pionierem w produkowaniu personalizowanych fotoproduktów. Jako pierwsza na rynku fotograficznym przekazała współtworzenie produktów w ręce Klientów i wprowadziła program do samodzielnego, graficznego projektowania  – CEWE FOTOŚWIAT. Umożliwiła i upowszechniła tym samym kreowanie całkowicie indywidualnych i osobistych projektów. Oprócz wspomnianej już CEWE FOTOKSIĄŻKI, w ofercie Firmy znajdują się również CEWE Fotoobrazy, CEWE Fotokalendarze, Fotoprezenty oraz tradycyjne zdjęcia, których wywołuje się ponad 3 miliardy rocznie.

Polski oddział w Kędzierzynie Koźlu działa od 25 lat. Należy do niego marka CEWE FOTOJOKER, pod którą funkcjonuje największa obecnie w Polsce sieć profesjonalnych salonów fotograficznych skupiająca 46 oddziałów sprzedaży detalicznej. W związku z  prężnym rozwojem Firmy, w ubiegłym roku polskie laboratorium CEWE powiększyło się o nową halę i tym samym zwiększyło o połowę powierzchnię produkcyjną.

Kluczowe dla działań CEWE jest kierowanie się zasadami zrównoważonego rozwoju oraz  odpowiedzialności wobec drugiego człowieka. W ramach tych pryncypiów, Firma od lat wspiera m.in. Fundację Ewy Błaszczyk „AKOGO?”, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz działa na rzecz ochrony planety. CEWE jest także partnerem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i corocznego wydarzenia siatkarskiego – Memoriału im. Huberta Wagnera.

Z ogromną chęcią i przyjemnością wspieramy dobre inicjatywy w regionie, w Polsce i na całym świecie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle będzie dalej owocna w życzliwy dialog i jeszcze bardziej przysłuży się dla lokalnego rozwoju – z korzyścią dla sportu i mieszkańców oraz promocji Kędzierzyna-Koźla.” – mówi Henryk Hadasik Prezes Zarządu Firmy CEWE.

CEWE to również jeden z największych pracodawców w regionie Kędzierzyna-Koźla. Firma została uhonorowana tytułem Solidny Pracodawca Roku 2019, który przyznawany jest najlepszym markom i pracodawcom w Polsce. Pracownicy doceniają CEWE za wysoką kulturę organizacyjną, przyjazną politykę kadrową, benefity pozapłacowe oraz politykę stabilnego  rozwoju. Ponadto, sezonowo, przedsiębiorstwo daje zatrudnienie dodatkowo ponad 100 pracownikom z najbliższej okolicy i regionu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA, czyli flagowy produkt marki CEWE

Flagowym produktem firmy jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. To wyjątkowy sposób na utrwalenie ważnych chwil. Klient indywidualnie projektuje własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której umieszcza wybrane  przez siebie zdjęcia. Każda z fotoksiążek może opowiadać osobną historię – jest to jeden z pomysłów na wykorzystanie możliwości produktu. Klienci chętnie tworzą fotoksiążki tematyczne lub te pokazujące pewne okresy w życiu – np. pierwszy rok  z życia dziecka czy  kronikę letnich wyjazdów. Ciekawym pomysłem jest też kronika meczowa, w której pokazać można  emocje w postaci zdjęć zrobionych w czasie sezonu siatkarskiego. To dobra okazja dla Kibiców siatkówki, aby utrwalić swoją obecność na meczach i wsparcie, jakie dają drużynie.

Zarówno dla CEWE FOTOKSIĄŻKI jak i wszystkich swoich produktów, Firma gwarantuje powtarzalną, wysoką jakość. CEWE FOTOKSIĄŻKA jest najczęściej wybieraną fotoksiążką w Europie i tym samym numerem jeden w swojej kategorii na Starym Kontynencie. Jej jakość doceniło już ponad 70 milionów zadowolonych Klientów oraz szerokie grono fachowych mediów, o czym świadczą liczne certyfikaty oraz nagrody m.in. TIPA World Awards oraz Konsumencki Laur Jakości. Firma CEWE daje swoim Klientom 100% Gwarancję Satysfakcji, czyli gwarancję jakości. A pozostając wierną wyznawanym wartościom, dba o to, by produkcja fotoksiążki niezmiennie pozostawała  neutralna dla klimatu.

25 lecie marki CEWE FOTOJOKER

W tym roku Firma obchodzi jubileusz 25 lecia działalności marki CEWE FOTOJOKER w Polsce. W związku z jubileuszem, CEWE posadziło już 25 000 drzew w Nadleśnictwie Szczecinek. Ponadto, zgodnie ze strategią na 2020 rok, Firma zobowiązała się posadzić drzewo, za każdą wyprodukowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Patronat nad nimi podaruje swoim Klientom, dołączając Certyfikat do najwyższej jakości fotoksiążki.

*Więcej na CEWE.PL oraz 25lat.fotojoker.pl