Podsumowanie PreZero GrandPrix: Krzysztof Rejno i Adam Swaczyna

To fajny pomysł, kiedy jesteśmy w trakcie przygotowań, bo jest to coś innego – o PreZero Grand Prix jako nowym doświadczeniu mówił Krzysztof Rejno. -Ten turniej dał nam trochę odpowiedzi, pokazał nad czym musimy pracować i gdzie mamy jeszcze braki – dodał trener naszego zespołu – Adam Swaczyna.

„To fajny pomysł, kiedy jesteśmy w trakcie przygotowań, bo jest to coś innego. Nasza głowa jeszcze przez chwilę odpoczywa od tych trudów hali i monotonii rozgrywania spotkań, treningów, ćwiczenia ustawień, które tak naprawdę będziemy szlifować przez następnych osiem miesięcy. Szkoda trochę, że cała ta sytuacja nie pozwoliła nam się lepiej do tego przygotować indywidualnie, bo wiadomo, że część chłopaków gra na plaży. A przez to, że boiska były pozamykane, nie rozgrywano turniejów to tych umiejętności gdzieś po drodze ubyło.”

„Zespół, który został wystawiony w tym turnieju przez nasz sztab szkoleniowy składał się po części z nowych zawodników, a częściowo z tych, którzy nie występują w bardzo dużym wymiarze w sezonie ligowym. Zdecydowaliśmy się na ten ruch, żeby po tej przerwie mogli wrócić do rywalizacji. Dało nam to trochę odpowiedzi, pokazało nad czym pracować, gdzie mamy jeszcze braki. Cieszymy się, że wygraliśmy ostatnie spotkanie, być może zabrakło nam doświadczenia i zgrania, a może trochę umiejętności w tych poprzednich meczach. Ten turniej dał nam kilka odpowiedzi i pokazał, gdzie na tę chwilę są nowi zawodnicy. Dla nich to było również nowe doświadczenie, ale też okazja na zaprezentowanie się przed kibicami w nowych barwach.”