PlusLiga powraca na Halę Azoty!
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
6 listopada 2015, 18:00
Kędzierzyn-Koźle
25:22 25:17 28:26

6 listopada 2015 roku o godzinie 18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie AZS Politechnikę Warszawską

Po ponad półrocznej przerwie rozgrywki PlusLigi powracają do Kędzierzyna-Koźla.  Dania 6 listopada 2015 roku o godzinie 18:00 drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podejmie zespół AZS Politechniki Warszawskiej.

Przed rozpoczynającym się sezonem drużyna stołecznego Klubu przeszła prawdziwą metamorfozę. Drużynę AZS Politechniki Warszawskiej opuściło aż siedmiu zawodników, jednak patrząc z perspektywy dokonanych zmian z pewnością nie może być mowy o obniżeniu poziomu sportowego. Nowe twarze w zespole trenera Jakuba Bednaruka z pewnością nie są przypadkowe. Pozyskanie, doskonale znanego kędzierzyńskiej publiczności, rozgrywającego Pawła Zagumnego oraz przyjmującego Guillauma Samica nie mogło obyć się bez echa w świecie siatkówki. Ponadto do warszawskiej drużyny dołączyli przyjmujący Paweł Halaba oraz Łukasz Łapczyński, środkowi Jakub Kowalczyk i Przemysław Smoliński a także rozgrywający Jan Firlej, co zapewnia arcyciekawe połączenie młodości i energii z doświadczeniem i siatkarskim sprytem.

Zaplanowany na dzień 6 listopada mecz będzie pierwszą okazją dla kędzierzyńskiej publiczności do obejrzenia drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w walce o ligowe punkty.

 

6 listopad 2015, godzina 18:00, Hala Widowiskowo-Sportowa „Azoty”

Dystrybucja biletów na powyższe spotkanie rozpoczyna się 28 października o godzinie 18:00.