Palarnia kawy Hard Beans na koszulkach Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Z radością informujemy o rozszerzeniu współpracy z palarnią kawy Hard Beans. W sezonie ligowym 2020/2021 logo opolskiej palarni kawy znajdzie się na koszulkach meczowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Sezon 2020/2021 jest kolejnym, w którym ZAKSA może liczyć na wsparcie opolskiej palarni kawy Hard Beans. Współpraca z przedsiębiorcami, reprezentującymi nasz region jest dla Klubu szczególnie istotna, dlatego cieszymy się na rozwój tej współpracy. Hard Beans to reprezentant Opolszczyzny, firma z aspiracjami międzynarodowymi, która nastawiona jest na rozwój tak samo jak Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Teraz obecność palarni będzie jeszcze bardziej widoczna, bowiem w najbliższym hicie kolejki, 30 września  Hard Beans zadebiutuje na koszulkach meczowych naszego zespołu.

„Misją HARD BEANS jest rozwój kultury kawowej. Wierzymy, że wszyscy ludzie zasługują na to, by pić dobrą kawę i czerpać z tego radość. Nasz Klub ZAKSA pije HARD BEANS od 2019 roku, kiedy to rozpoczęliśmy współpracę z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Chcemy dalej zmienić świat kawy, wprowadzając nowatorskie rozwiązania i produkty, a nasz rozwój chcemy przełożyć na działania. W końcu najlepsi powinni wspierać najlepszych, dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie zakresu współpracy z ZAKSĄ. Liczymy, że ta współpraca przełoży się ma sukces obu stron w skali nie tylko krajowej, ale europejskiej. Kibicujemy ZAKSIE i liczymy na zwycięstwo w Plus Lidze oraz w Lidze Mistrzów”

Opolska palarnia kawy została założona w 2017 r. przez ludzi z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży kawowej i specjalizuje się w przetwórstwie najwyższej jakości kawy. Wprowadzając na rynek nowatorskie rozwiązania i produkty, firma znana jest nie tylko w Polsce, ale i Europie, jak i poza nią. Ciągłe przeprowadzane badania i prace rozwojowe przez ludzi pełnych pasji i miłości do dobrej kawy powoduje, że firma Hard Beans trzyma się najwyższych standardów. Pasją do kawy chcą zarażać innych, dlatego ekipa z ZAKSY dostała zaproszenie na udział w szkoleniu obejmującym m.in. proces palenia kawy.

„W przyszłym roku wypuścimy na rynek zupełnie nowe naturalne napoje w puszkach przygotowane w technologii opracowanej w naszej firmie. Technologia przepływowa maceracji na zimno jest powrotem do natury i daje możliwość uzyskania większej gamy naturalnych smaków - to naprawdę będzie przełom w branży HORECA.”

„Bardzo się cieszę, że mimo rozpoczętych rozgrywek udało nam się w dobie pandemii rozszerzyć współpracę z naszą opolską palarnią Hard Beans. Wierzę, że współpraca z ZAKSĄ konsekwentnie pozwoli wzmacniać rozpoznawalność marki naszych opolskich Kawoszy, a także zwiększy znajomość firmy wśród klientów w Polsce i Europie. Dobra kawa, dobre miejsca, dobrzy ludzie i dobra siatkówka - te elementy się świetnie łączą. Jestem dumny z naszej współpracy oraz z tego, że firma Hard Beans dostrzega potencjał marketingowy ZAKSY jako najbardziej utytułowanego klubu. Wspólnie możemy walczyć o mistrzowskie tytuły nie tylko w Polsce, ale i Europie.”

Więcej informacji o palarni, rodzajach kawy, wypalaniu kawy znajdziesz na stronie Hard Beans. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z działalnością naszego partnera.