Oddaj krew – odbierz bilet na mecz

30 października, siatkarskie emocje ponowie zawitają do HWS „Azoty”. Tego dnia w mobilnym punkcie przy naszej hali odbędzie się zbiórka krwi. Przypominamy, że każdy kibic, który odda krew podczas niedzielnej zbiórki otrzyma darmową wejściówkę na mecz.

Już w najbliższą niedzielę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmować będzie siatkarzy Trefla Gdańsk W dzień meczowy przy HWS „Azoty” odbędzie się zbiórka krwi. Jak co roku Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle wyszedł z inicjatywą zbiórki wśród fanów siatkówki i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Poprzednie edycje pokazały, że na kibiców siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu zawsze można liczyć. Wzorem lat poprzednich także tym razem każda osoba, która odda krew podczas niedzielnej zbiórki otrzyma bilet na mecz, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu upominków. Rejestracja rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 16:00. Przypominamy, że honorowy dawca krwi, który oddał krew ma prawo do dwóch dni zwolnienia od pracy – w dniu, w którym oddał krew oraz w dniu następnym (tj. w poniedziałek 31.10).

Poza coroczną zbiórką krwi podczas meczu Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w dzień meczowy, podczas spotkania przed halą odbędzie się również pokaz pierwszej pomocy, zorganizowany przez Szkolną Drużynę Ratowniczą PCK II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu. Pamiętajmy, że w sytuacji zagrożenia życia cenna jest każda minuta, a umiejętne udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej może uratować czyjeś życie.