Oddaj krew – odbierz bilet na mecz

4 lutego Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmować będzie Asseco Resovię Rzeszów. Tego dnia w mobilnym punkcie przy naszej hali odbędzie się zbiórka krwi. Każdy kibic, który odda krew podczas niedzielnej zbiórki otrzyma darmową wejściówkę na mecz i nie tylko…

Przed nami kolejne zacięte starcie w HWS „Azoty”, w niedzielę 4 lutego o godz. 14:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. W dzień meczowy przy HWS „Azoty” odbędzie się zbiórka krwi. Jak co roku Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle wyszedł z inicjatywą zbiórki wśród fanów siatkówki i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Poprzednie edycje pokazały, że na kibiców siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu zawsze można liczyć. Przed nami kolejny rekord do pobicia. Zgodnie z wieloletnią tradycją każda osoba, która odda krew podczas niedzielnej zbiórki otrzyma bilet na rozgrywany tego dnia mecz z udziałem naszej drużyny, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu gadżetów klubowych ZAKSY.

Rejestracja rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 16:00. Przypominamy, że honorowy dawca krwi, który oddał krew ma prawo do dwóch dni zwolnienia od pracy – w dniu, w którym oddał krew oraz w dniu następnym (tj. w poniedziałek 05.02).

Zachęcamy do włączenia się do akcji, krew może oddać każda osoba w wieku 18-65 lat, której waga minimalna to 50 kg i dobre samopoczucie w dniu oddawania krwi. Rejestracja prowadzona będzie w HWS Azoty przy ul. Mostowej 1a – wejście boczne z prawej strony hali (brak możliwości przejścia do punktu rejestracji przez główny hol). Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości niezbędnego do rejestracji. Obok hali czekał będzie specjalny autobus, w którym po pozytywnej rejestracji, będzie można oddać krew.