Nowy sponsor na finał Ligi Mistrzów! – Prima Aprilis

Informujemy, że opublikowana 1 kwietnia informacja o nowym sponsorze tytularnym naszego klubu, firmie Champagne de Europe, była prima aprilisowym żartem. W czasie turnieju finałowego Ligi Mistrzów obowiązywać będzie nazwa drużyny, taka jak podczas całych rozgrywek – Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle.

Champagne de Europe to importer, znanych ze swojej unikalnej jakości, win musujących z Włoch i Francji. Obecnie firma rozwija swoją działalność na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, działając pod marką Champagne de Europe Polska.

Naszym celem jest spopularyzowanie spożywania win musujących szczególnie przy znakomitych okolicznościach. Nasze badania marketingowe wykazały że ZAKSA do tego celu jest idealnym partnerem – donosi Joanna Kwiecień, Brand Manager Champagne de Europe Polska.

Bardzo nas cieszy, że sukcesy ZAKSY przyciągają tak poważne marki jak Champagne de Europe. Nasz klub zawsze jest otwarty na współpracę z tak poważnymi firmami. Wierzymy, że obie strony skorzystają z takiej współpracy – o sukcesie mówi prezes Sebastian Świderski.

Poza wyraźnym wsparciem klubu, firma  Champagne de Europe Polska zapewniła, że w przypadku naszego zwycięstwa podczas turnieju w Weronie dostarczy na boisko odpowiednią ilość szampana. – Zabiegamy również o to, żeby Klub Kibica też został odpowiednio zaopatrzony – dodaje prezes naszego klubu.