Nowe stroje meczowe i kolekcja Ljubljana 2022

W wielkim Superfinale Ligi Mistrzów w Ljubjanie siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zagrają w nowych strojach, zaprezentują również dedykowaną kolekcję – Ljubjana 2022. Koszulki meczowe, szaliki, bluzy i inne produkty przygotowane specjalnie na Superfinał są już dostępne w Oficjalnym Sklepie Kibica ZAKSY.

Wzorem ubiegłego roku siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w ostatnim meczu sezonu 2021/2022 wystąpią w zupełnie innych strojach meczowych niż dotychczas. Utrzymując tradycję nasz zespół (podobnie jak w zwycięskim finale w Weronie) wystąpi w strojach czerwonych, zawodnicy libero natomiast – w kolorze niebieskim. Kolorystyka strojów meczowych nie tylko nawiązuje do zeszłorocznego finału, to również podkreślenie barw klubowych ZAKSY. Kędzierzynianie w Ljubljanie wystąpią jako obrońca trofeum, stąd też zaakcentowanie tego faktu kolorem złotym – widocznym na strojach wszystkich zawodników. Na stroju meczowym znalazło się również sygnatura meczu Superfinałowego Ljubljana 2022.

Razem z oficjalną prezentacją strojów chcemy zaprosić kibiców Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do zapoznania się z kolekcją Ljubljana 2022 w Oficjalnym Sklepie Kibica ZAKSY na zaksa.pl. Już teraz możecie Państwo zakupić koszulki meczowe z personalizacją swojego ulubionego zawodnika, koszulki bez nazwiska, istnieje również możliwość zamówienia koszulki z indywidualną personalizacją*.

*UWAGA: ze względu na nieco dłuższy czas realizacji koszulek z indywidualną personalizacją tego typu zamówienia będą realizowane po zaplanowanym na 22 maja meczu Superfinału Ligi Mistrzów.

Kolekcja kibica Ljubljana 2022 to jednak nie tylko stroje meczowe. Uzupełnieniem kolekcji z sygnaturą dedykowaną historycznemu spotkaniu naszego zespołu w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów są t-shirty i bluzy w kolorze granatowym (produkty dostępne w pełnej rozmiarówce damskiej i męskiej (S-XXL)., smycze oraz szaliki kibica.

Ze względu na duże zainteresowanie kibiców Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wyjazdem do Ljubljany, chcąc umożliwić Państwu zakup gadżetów przed Superfinałem, w najbliższym tygodniu otwieramy również stacjonarny sklep ZAKSY,  zlokalizowany w HWS „Azoty” przy ul. Mostowej 1a.

Harmonogram otwarcia sklepu:

Poniedziałek (15.05), godz. 13:00-16:00

Czwartek (19.05), godz. 14:00-18:00

Piątek (20.05), godz. 14:00-18:00

Zapraszamy do Oficjalnego Sklepu Kibica