Nowa odsłona mistrza Polski

Od 24 marca, dzięki współpracy z partnerem technologicznym naszego klubu – Agencją Interaktywną z Gdyni 314.pl, startujemy z nową, lepszą stroną ZAKSY. W ręce naszych fanów oddajemy przyjazny interfejs z nowymi funkcjonalnościami.

Nowa odsłona www.zaksa.pl utrzymana jest w stylistyce barw naszego klubu (niebiesko-biało-czerwonej). Na stronie głównej dostępne są podstawowe informacje, jak tabela PlusLigi, aktualności (newsy prezentujemy w odmienionej nowoczesnej formie) czy rozbudowany kalendarz, który zawiera informacje o meczach domowych, wyjazdowych oraz urodzinach zawodników. Kalendarz w nowej wersji umożliwia również interaktywne poruszanie się między wydarzeniami.

Nie jest to koniec zmian, jakie przygotowaliśmy: rozwinięta została sekcja informacji o klubie, a w niej m.in bogata 25-letnia historia ZAKSY, największe sukcesy naszego klubu oraz składy, w jakich kędzierzynianie walczyli w poszczególnych sezonach. Dodana została zakładka “ZAKSAfamily” oraz nowa prezentacja możliwości współpracy biznesowej. Kolejną nowością jest prezentacja zawodników i sztabu – na każdej podstronie kibica przywita jej bohater w formie animacji video. W tej sekcji fani będą mogli dowiedzieć się nieco więcej o naszych siatkarzach, obok informacji o sukcesach klubowych i reprezentacyjnych pojawiła się nowa kategoria ‘Poznaj mnie lepiej’, która będzie sukcesywnie uzupełniana.

W ręce kibiców ZAKSY oddajemy przyjazny interfejs, nowa strona internetowa mistrza Polski jest jednym z wielu kanałów komunikacji naszego klubu, dlatego też z poziomu strony umożliwiamy łatwy dostęp do ostatnich wpisów kanałów społecznościowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ZAKSAtv.

Za projekt i wykonanie nowej strony ZAKSA S.A odpowiedzialny jest partner technologiczny mistrzów Polski, wpółpracujący z ZAKSĄ od sezonu 2019/2020 – Agencja Interaktywna 314.pl. Logo 314.pl widoczne jest zarówno na strojach siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, na boisku HWS “Azoty” podczas meczów PlusLigi i Pucharu Polski oraz w materiałach video ZAKSAtv.