Mecze kontrolne ZAKSY z Onico Warszawą

Podczas przerwy w zmaganiach ligowych szkoleniowcy ZAKSY i Onico Warszawy postanowili rozegrać spotkania towarzyskie. Przygotowując się do kluczowej fazy sezonu rozegramy dwa towarzyskie spotkania z zespołem ze stolicy.

Siatkarze lidera i wicelidera PlusLigi do rywalizacji play-off PlusLigi włączą się na etapie półfinałów. Obecnie pozostałe ekipy liczące się w walce o strefę medalową rozpoczęły zmagania ćwierćfinałowe. Przy dłuższej przerwie swoich podopiecznych Andrea Gardini i Stephane Antiga zdecydowali się na rozegranie dwóch spotkań kontrolnych, chcąc utrzymać rytm meczowy. Z zespołem z Warszawy w tym sezonie mierzyliśmy się dwukrotnie, w pierwszej fazie rundy zasadniczej wygraliśmy na terenie rywali, mecz rewanżowy w Kędzierzynie-Koźlu padł łupem warszawian. W najbliższych spotkaniach rezultat schodzi jednak na dalszy plan, bez wątpienia jednak siatkarze obu drużyn stworzą znakomite widowiska.

ZAKSA Kedzierzyn Kozle - ONICO Warszawa

Informacje o meczach towarzyskich ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Onico Warszawa:

Pierwszy mecz („Mecz pełen gwiazd”) zaplanowano na najbliższy piątek, 29 marca, areną zmagań będzie częstochowska hala przy ul. Żużlowej, początek spotkania zaplanowano na godz. 19:00. Zainteresowanych kibiców informujemy, że wciąż dostępne są bilety na spotkanie w Częstochowie.

Drugi z meczów („Gramy dla Kariny”) rozegramy tydzień później (5 kwietnia) – w Kaliszu, a dokładniej w hali sportowej w Opatówku. Początek rywalizacji o godz. 16:00, bilety na to wydarzenie będą dostępne w hali MKS-Kalisz.