Krzysztof Rejno: Wróciłem “do siebie”

– Wiadomo, że chciałbym grać jak najwięcej, natomiast wszyscy patrzymy w jednym kierunku – o powrocie do Kędzierzyna-Koźla, pierwszych tygodniach przygotowań i ambicjach na ten sezon porozmawialiśmy z Krzysztofem Rejno.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle szlifują formę na nowy sezon. Nasz zespół koncentruje się na budowie kondycji, kędzierzynianie rozpoczynają również mecze kontrolne. Przypominamy, że ZAKSA pracuje w okrojonym składzie. – Jest nas nieco mniej, chłopaki są na zgrupowaniach reprezentacji narodowych – o sytuacji naszego zespołu wspomina Krzysztof Rejno, odnosząc się do ciężkiej pracy na treningach. – Tak naprawdę teraz pracujemy z ciężarami, w treningach w hali możemy popracować nad techniką, przypomnieć sobie ruchy  i wprowadzić się do gry – podkreślił nasz środkowy.

Pełen skład trener Grbić będzie miał do dyspozycji na krótko przed rozpoczęciem rywalizacji ligowej, dla zespołu utrzymującego od kilku sezonów trzon nie powinno stanowić to problemu. – Co prawda czas na zgranie będzie mały, jednak zespół w takiej formie funkcjonuje już od kilku lat, więc myślę że nie będzie to jakimś większym problemem – o tym atucie mistrzów Polski mówi Krzysztof Rejno.