KOMUNIKAT DLA MEDIÓW!

Przedstawicieli mediów, zainteresowanych udziałem w zaplanowanym na 20 maja 2023 roku Superfinale Ligi Mistrzów z udziałem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle informujemy, że proces akredytacyjny jest prowadzony przez Europejską Konfederacje Piłki Siatkowej (CEV).

Rejestracja online, dla przedstawicieli mediów, zainteresowanych udziałem w meczach Superfinału Ligi Mistrzów 2023 roku została już uruchomiona i potrwa do 08.05.2023r.

Pierwszym krokiem ubiegania się o akredytację jest rejestracja na stronie CEV Media Club, pod poniższym linkiem:

https://mediaclub.cev.eu/login/cev

Przedstawiciele mediów, którzy posiadają konto na CEV Media Club, ze względu na to, że ubiegali się o akredytację na jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez do zalogowania powinni użyć danych użytkownika i hasła podanych przy pierwotnej rejestracji. W imieniu Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej prosimy o nie rejestrowanie ponownie danego użytkownika, ponieważ zdublowane aplikacje zostaną odrzucone.

Po zalogowaniu na swoje konto CEV Media Club, chcąc akredytować się na Superfinały w Turynie należy wybrać pozycję, w oparciu o miejsce rozgrywania meczu (Włochy).

Szczegółowe informacje dotyczące Superfinału Ligi Mistrzów 2023 będą publikowane na bieżąco przez Organizatorów na dedykowanej turniejowi finałowemu stronie:

https://championsleague.cev.eu/en/super-finals/#media

Wszelkie pytania dotyczące pracy mediów oraz procesu akredytacyjnego prosimy kierować na adres email: press@cev.eu.

Uprzejmie informujemy, że Organizatorem wydarzenia i organem weryfikującym zgłoszenia akredytacyjne jest Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (CEV), klub ZAKSA S.A i drużyna Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle występuje w roli uczestnika wydarzenia.