Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraca do gry

Po odbytej kwarantannie siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle niemal w komplecie wznowili treningi w HWS „Azoty”. Podopieczni Nikoli Grbicia w tym tygodniu wrócą również na ligowe parkiety, w sobotę 21 listopada podejmujemy beniaminka PlusLigi.

Kędzierzynianie w tym tygodniu mogli już trenować, za kilka dni ZAKSĘ czeka pierwszy ligowy sprawdzian. Nasz zespół, zgodnie z planem, rozegra derby Opolszczyzny. W meczu ze Stalą Nysa trener Nikola Grbić będzie miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Sympatyków Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zachęcamy do śledzenia rywalizacji, transmisję z meczu przeprowadzi bowiem telewizja Polsat Sport. O wyniku i przebiegu rywalizacji będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Również liczba przedstawicieli mediów, mogących uczestniczyć w meczu jest ograniczona. W związku z tym przed spotkaniem ze Stalą Nysa Klub ZAKSA S.A nie będzie prowadzić procesu akredytacyjnego (dot. wniosków o przyznanie akredytacji jednorazowych). Do HWS „Azoty” zapraszamy posiadaczy akredytacji stałych, wydanych na sezon 2020/2021.

Od ostatniego meczu ZAKSY w HWS „Azoty” minął ponad miesiąc, teraz siatkarskie emocje wrócą do Kędzierzyna-Koźla. Mecz 14. kolejki PlusLigi pomiędzy Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Stalą Nysa zaplanowano na sobotę, 21 listopada. Początek spotkania o godz. 14:45.