GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE VS ASSECO RESOVIA RZESZÓW/ VFB FRIEDRICHSHAFEN– BILETY

Przed nami intensywny tydzień i aż dwa mecze w HWS „Azoty”. 19 lutego ZAKSA rozegra ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów, a kilka dni później (22 lutego) w ramach PlusLigi podejmujemy Asseco Resovię Rzeszów. Specjalnie dla fanów ZAKSY przygotowaliśmy specjalną ofertę zakupu biletów. Sprzedaż biletów na mecze startuje w środę, 12 lutego.

Po imponującej wygranej z mistrzem Serbii ZAKSA kontynuuje serię zwycięstw w Lidze Mistrzów bez straty seta. Przed nami ostatnie spotkanie tej fazy elitarnych rozgrywek. Rywalem ekipy Nikoli Grbicia będzie niemieckie VfB Friedrichshafen, zespół z którym mistrz Polski wygrał w pierwszej rundzie zmagań grupy E. Spotkanie 6. kolejki Ligi Mistrzów rozegramy w środę, 19 lutego o godz. 18:00.

Kilka dni później, w sobotę podejmować będziemy Asseco Resovię Rzeszów, kędzierzynian z tym rywalem dzieli prawdziwa ligowa przepaść. Mimo ostatnich problemów Resovii rywalizacje ZAKSY z zespołem z Podkarpacia zawsze były gwarantem emocji. Mecz z Asseco Resovia Rzeszów zaplanowano natomiast na sobotę, 22 lutego o godz. 17:30.

Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn Kozle - KNACK Roeselare

Sprzedaż biletów na te spotkania wystartuje w środę,  12.02.2020r. o godzinie 18.00.

Bilety na spotkanie z Asseco Resovią Rzeszów będą w cenach:
bilet normalny: 25 zł
bilet ulgowy: 15 zł

Bilety na spotkanie z VfB Friedrichshafen będą w cenach**:
bilet normalny: 30 zł
bilet ulgowy: 15 zł

**UWAGA: Dla posiadaczy karnetów wstęp na mecz Ligi Mistrzów jest bezpłatny (do wejścia na mecz upoważnia karnet na sezon 2019/2020)

Dodatkowo przygotowaliśmy propozycję dla kibiców zainteresowanych udziałem w obu spotkaniach. Przy specjalnej zniżce***, gwarantowanej po zakupie biletu na mecz Ligi Mistrzów bilety na dwumecz w pakiecie będą w cenach: 

bilet normalny – 40 zł

bilet ulgowy – 20 zł

*** aby zakupić bilety w promocyjnej cenie należy najpierw zakupić bilet na mecz z VfB Friedrichshafen, a następnie wygenerowany zostanie kod promocyjny, uprawniający do zakupu biletu, na mecz z Asseco Resovią Rzeszów, ze zniżką

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado, Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”,  Głowackiego 20/3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, Filarskiego 4 (ryneczek), 47-330 Zdzieszowice
  • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej, Rynek 20/1, 46-300 Olesno
  • Sklep Medyczny – Artromed Krzysztof Pałka, Zamkowa 13, 48-250 Głogówek
  • Salony sieci EMPIK