Dodatkowa pula biletów na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs PGE Skra Bełchatów

W pierwszym meczu finałowym nasz zespół w imponującym stylu pokonał Skrę Bełchatów. Teraz przed ZAKSĄ kolejne spotkanie. Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy dodatkową pulę biletów na niedzielny mecz. Bilety będą dostępne w sprzedaży już 20.04.2017.

Rywalizacja ligowa wkroczyła w decydującą fazę, za ZAKSĄ pierwszy mecz w walce o medale. Wygrana 3:0 na trudnym terenie jest dla podopiecznych Ferdinando de Giorgiego sporą zaliczką. Przed ostatnim meczem sezonu mamy więc powody do optymizmu. W spotkaniu rewanżowym obrońcom tytułu do osiągnięcia celu wystarczy wygranie dwóch partii, nasz zespół nie zamierza na tym poprzestać. Z pewnością czeka nas emocjonujące widowisko. W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się ostatnie spotkanie sezonu ligowego 2016/2017 Klub Sportowy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przygotował dodatkową pulę biletów dla naszych fanów.

Z przyjemnością informujemy, że dodatkowa pula biletów dostępna będą od dnia 20.04.2017 roku od godziny 18.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
  • Biuro Podróży „RELAKS” Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 50 zł,
bilet ulgowy: 30 zł,

bilet stojący: 50 zł,