Diatec Trentino kolejnym rywalem ZAKSY w Pucharze CEV

Drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wtorkowym zwycięstwem nad hiszpańską drużyną CAI Teruel zapewniła sobie awans do półfinału rozgrywek Pucharu CEV. Tym razem na drodze ZAKSY do awansu stanie włoska drużyna Energy T.I Diatec Trentino.

O sile przeciwnika przekonywać nie trzeba. Świadczy o niej chociażby druga pozycja po zakończonej fazie zasadniczej włoskiej Legavolley, w której drużyna Trentino przegrała tylko trzy spotkania. Klub z Trydetu pochwalić się może również znakomitą kolekcją siatkarskich trofeów, w skład której wchodzą trzy złote oraz trzy srebrne medale Mistrzostw Włoch, trzy Puchary Włoch, trzy zote i jeden brązowy medal siatkarskiej Ligi Mistrzów oraz cztery złote medale Klubowych Mistrzostw Świata.

Drużyna, o której sile stanowią między innymi Matey Kaziyski, Martin Nemec, Filippo Lanza, Sebastian Sole czy Emanuele Birarelli, prowadzona pod wodzą Radostina Stoytcheva, z pewnością postawi drużynie ZAKSY bardzo twarde warunki

Pierwsze spotkanie półfinałowe rozegrane zostanie 24 marca 2015 o godzinie 20:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty”, natomiast mecz rewanżowy zaplanowany jest na 28 marca w Trydecie.Sprzedaż biletów na pierwsze spotkanie półfinałowe rozpocznie się w dniu dzisiejszym o godzinie 20:30. Bilety dostępne będą za pośrednictwem Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji, w cenie:

  • Bilet normalny: 20 zł
  • Bilet ulgowy: 10 zł

Uwaga!

  1. Na powyższe spotkanie nie obowiązują zniżki grupowe.
  2. Wszystkie miejsca na widowni są numerowane.
  3. Posiadacze aktualnych karnetów na mecze ZAKSY upoważnieni są do bezpłatnego wstępu na mecz i zajęcia widniejących na nich miejsc.