David Smith: Ta wygrana to wysiłek całej drużyny

– Ten wynik jest lepszy niż oczekiwaliśmy, to jest właśnie rezultat dobrego treningu i tego, że wszyscy zostaliśmy świetnie przygotowani – o wygranej z Treflem Gdańsk i znakomitym przygotowaniu zespołu mówił David Smith. – Wiedzieliśmy gdzie uderzyć, żeby złamać przeciwnika – dodał Aleksander Śliwka.

„Ta wygrana to wysiłek całej drużyny, tak jak w każdym meczu tego sezonu. W ubiegłym tygodniu sztab szkoleniowy wykonał świetną pracę przygotowując nas fizycznie. Dla nas zawodników to dobrze wychodzić na boisko, grać i łapać ten rytm meczowy, inaczej wygląda rytm treningowy, więc ten wynik jest lepszy niż oczekiwaliśmy. Ale to jest właśnie rezultat dobrego treningu i tego, że wszyscy zostaliśmy świetnie przygotowani do gry przeciwko drużynie z drugiego miejsca.”

„Poziom sportowy był bardzo dobry, udało nam się zneutralizować największe armaty Trefla Gdańsk. Zagraliśmy dobrze taktycznie, dzięki czemu mieliśmy tę przewagę. Nas sztab szkoleniowy świetnie nas przygotował, wiedzieliśmy gdzie uderzyć, żeby złamać przeciwnika. Kolejne dni to czas na regenerację, tym bardziej, że we wtorek gramy w Olsztynie. Poprzedni tydzień, kiedy mieliśmy 5-6 dni w pełni przepracowanych, poświeciliśmy przygotowaniu fizycznemu, trochę mocniejszej siłowni. Mamy nadzieję, że ta praca da nam siłę na następnych parę spotkań. ”