Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Onico AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26 marca 2017, 18:00
Kędzierzyn-Koźle
25:22 25:16 25:12

26 marca (w niedzielę) nasz zespół rozegra kolejne spotkanie ligowe przed własną publicznością. W meczu 29. kolejki zagramy z Onico AZS Politechniką Warszawską. Spotkanie zaplanowano na godz. 18:00. Sprzedaż biletów startuje 13 marca o godz. 18:00.

Rywalizacja w fazie zasadniczej PlusLigi zmierza ku końcowi. Ostatnim meczem tej części zmagań, jaki nasz zespół rozegra przed własną publicznością będzie spotkanie z akademikami z Warszawy. Mecz zaplanowano na niedzielne popołudnie – 26. marca. Po ostatnich potknięciach podopieczni Jakuba Bednaruka wrócili na zwycięskie tory, o czym w meczu 27. kolejki przekonali się zawodnicy z Będzina. Z pewnością na styl gry ekipy ze stolicy miał wpływ powrót Pawła Zagumnego. Rozgrywający AZS-u przez dłuższy czas był wykluczony z gry z powodu kontuzji.

Dotychczasowe występy pozwoliły drużynie z Warszawy na zajęcie 11. miejsca w ligowej klasyfikacji. Podopieczni Jakuba Bednaruka zanotowali 12 zwycięstw i 15 porażek, zapisując na swoim koncie 35 punktów. AZS jest zespołem łączącym młodość z doświadczeniem, obok takich zawodników jak Paweł Zagumny czy Guillaume Samica możemy zobaczyć reprezentujących młode pokolenie Michała Filipa czy Bartosza Kwolka. W pierwszym starciu akademików z Warszawy z ZAKSĄ stołeczni nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Co prawda po pierwszej, dość łatwo przegranej partii, w kolejnych setach zespół Jakuba Bednaruka stawił naszej drużynie większy opór, jednak mecz w Warszawie był kolejnym rozstrzyganym przez ZAKSĘ w trzech setach. Jak będzie wyglądał rewanż?- przekonamy się niebawem.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Onico AZS Politechnika Warszawska, spotkanie zostało zaplanowane na 26.03.2017 roku na godzinę 18:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 25 zł,
bilet ulgowy: 15 zł,

dostępne będą od dnia 13.03.2017 roku od godziny 18.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.