Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs MKS Będzin

Już 19 marca nasz zespół podejmie kolejnego ligowego rywala. W spotkaniu 28. kolejki zagramy z MKS-em Będzin. Spotkanie zaplanowano na godz. 17. Sprzedaż biletów startuje 10 marca.

Rozgrywki ligowe nabierają tempa, nasz zespół czeka wyjątkowo intensywny okres. Krótko po zmaganiach na parkietach Ligi Mistrzów, po powrocie z Rosji ZAKSA 19 marca podejmie kolejnego plusligowego przeciwnika. W meczu 28. kolejki na drodze naszego zespołu stanie MKS Będzin. Prowadzony przez Stelio DeRocco zespół w pierwszym starciu z mistrzem Polski nie zdołał dotrzymać kroku naszej drużynie. Spotkanie ZAKSY z ekipa z Zagłębia było jednym z jednostronnych widowisk. Zgodnie z przewidywaniami podopieczni Ferdinando de Giorgiego z Sosnowca przywieźli komplet oczek. Poszczególne partie miały dość jednostronny przebieg.

To spotkanie będzie dla ZAKSY kolejnym starciem z rywalem sklasyfikowanym w dolnej części tabeli. W tym tygodniu nasz zespół wygrywał z AZS-em Częstochowa i BBTS-em Bielsko-Biała. Po nieszczególnie udanym ubiegłym sezonie w tym MKS Będzin radzi sobie zdecydowanie lepiej. Podopieczni Stelio DeRocco po 26. spotkaniach z dorobkiem 36 oczek zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli. Mimo że w zestawieniu z mistrzem Polski dorobek MKS-u prezentuje się skromnie, to na tle ostatnich ligowych rywali ZAKSY MKS jest z pewnością bardziej wymagającym rywalem. O możliwościach będzinian przekonali się m.in. Skra Bełchatów, czy AZS Olsztyn, które gubiły cenne punkty w starciu z tym zespołem.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle- MKS Będzin, spotkanie zostało zaplanowane na 19.03.2017 roku na godzinę 17:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:

bilet normalny: 25 zł,
bilet ulgowy: 15 zł,

dostępne będą od dnia 10.03.2017 od godziny 15.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.