Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 października 2017, 20:30
Kędzierzyn-Koźle
25:17 25:18 33:31

11 października ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra swój pierwszy mecz sezonu 2017/2018 na własnym terenie. W ramach meczu 2. kolejki zagramy z Jastrzębskim Węglem, sprzedaż biletów na to spotkanie startuje już 2 października.

Pierwszy mecz tego sezonu PlusLigi nasz zespół rozegra na wyjeździe, również drugie spotkanie w wykonaniu ekipy Andrei Gardiniego rozegrane zostanie na terenie rywali (w Rzeszowie). A wszystko to ze względu na zmieniona datę meczu 2. kolejki, to właśnie w ramach tej kolejki ZAKSA spotka się z Jastrzębskim Węglem. Spotkanie z Jastrzębskim Węglem rozegramy 11 października, to właśnie ten mecz będzie rozpoczęciem sezonu PlusLigi w hali przy ul. Mostowej 1.

Spotkania naszego zespołu z Jastrzębskim Węglem od lat były gwarantem wielu emocji i widowisk na wysokim poziomie. Zeszłoroczny bilans starć z jastrzębianami sprzyjał ZAKSIE. W pamięci naszych kibiców z pewnością są mecze półfinałowe, wygrane przez mistrzów Polski. Nowy sezon to jednak nowe rozdanie. W obozie rywala, podobnie jak w naszym składzie nie doszło do zbyt wielu zmian. Jastrzębianie deklarują chęć walki o strefę medalową, cele przeciwników i naszego zespołu są więc podobne, tym cenniejsze może być zwycięstwo w tym starciu.

Podobnie jak dwa wcześniejsze spotkania, również mecz z Jastrzębskim Węglem będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle- Jastrzębski Węgiel, spotkanie zostało zaplanowane na 11.10.2017 roku na godzinę 20:30.

Sprzedaż biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem rozpocznie się w poniedziałek 02.10.2017 roku  od godziny 18.00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 30 zł
bilet ulgowy: 20 zł

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej ul. Rynek 20/1 46-300 Olesno
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK