Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18 lutego 2017, 17:00
Kędzierzyn-Koźle
30:28 32:30 31:29

Po starciu na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem kolejny mecz PlusLigi nasz zespół rozegra 18 lutego. W spotkaniu 22. kolejki ekstraklasy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie GKS Katowice. Sprzedaż biletów na mecz z beniaminkiem startuje 7 lutego o godz. 15:00.

Z zespołem prowadzonym przez Piotra Gruszkę ZAKSA spotkała się w spotkaniu 7. kolejki. Był to jeden z meczów rozstrzygniętych przez mistrza Polski w trzech setach, jednak końcowy wynik nie do końca oddawał przebieg rywalizacji. W pierwszej partii ambitnie walczący katowiczanie sprawili nieco trudności naszej drużynie, na tyle że podopieczni Ferdinando de Giorgiego triumfowali dopiero na przewagi. Kolejne sety meczu to już dominacja ZAKSY i wygrana 3:0. Wraz z rozwojem sezonu GKS Katowice prezentował się coraz lepiej. Siatkarze beniaminka PlusLigi byli autorami kilku niespodzianek, pokonując m.in. Resovię Rzeszów czy Lotos Trefl Gdańsk.

Gwiazdą beniaminka PlusLigi miał być Gert Van Walle. Reprezentacyjny kolega Sama Deroo nie znalazł jednak stałego miejsca w wyjściowym składzie zespołu ze Śląska. Częściej Piotr Gruszka desygnuje do gry Karola Butryna. To właśnie Butryn jest najlepiej punktującym zawodnikiem swojego zespołu. Atakujący GKS-u może liczyć na wsparcie doświadczonego w PlusLidze Siergieja Kapelusa, który w latach 2011-2013 bronił barw ZAKSY. Wsparciem dla swoich kolegów bez wątpienia jest też włoski rozgrywający – Marco Falaschi, który karierę w PlusLidze rozpoczynał w Gdańsku.

Aktualnie mistrza Polski i siatkarzy beniaminka w ligowej tabeli dzieli prawdziwa przepaść. Przy niezmiennej pozycji lidera naszego zespołu katowiczanie sklasyfikowani są na 9. miejscu. Trzeba jednak przyznać, że zespół prowadzony przez Piotra Gruszkę nie jest typowym beniaminkiem, a potknięcia innych zespołów z czołówki w starciu z tym zespołem, to potwierdzają.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-GKS Katowice, spotkanie zostało zaplanowane na 18.02.2017 roku na godzinę 17:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:

  • bilet normalny: 25 zł,

  • bilet ulgowy: 15 zł,

dostępne będą od dnia 07.02.2017 od godziny 15.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle

  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3

  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24

  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )

  • STS Zakłady Bukmacherskie

  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.