Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8 marca 2017, 18:00
Kędzierzyn-Koźle
25:22 25:9 25:20

Już 8 marca nasz zespół czeka kolejne starcie u siebie, w meczu 26. kolejki PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie BBTS Bielsko-Biała. Sprzedaż biletów na mecz BBTS-em startuje 24. lutego.

Z każdą następną kolejką nasz zespół zwiększa swoje prowadzenie nad ligowymi rywalami. Aktualnie nad drugą Resovią Rzeszów ZAKSA ma 7 oczek przewagi. Co ważne podopieczni Ferdinando de Giorgiego nie tracą koncentracji w konfrontacjach z niżej sklasyfikowanymi rywalami. To potwierdziły chociażby ostatnie mecze, zarówno w starciu z beniaminkiem z Katowic, jak i Łuczniczką Bydgoszcz ZAKSA wygrywała bez straty seta. Początkiem marca po wyjazdowym starciu w Częstochowie nasz zespół podejmie aktualnie zajmujących 14. pozycję siatkarzy BBTS-u Bielsko-Biała.

Bielszczanie nie mogą się pochwalić imponującym bilansem w tym sezonie, podopieczni trenera Chudika wygrali tylko 5 spotkań. BBTS co prawda nie był autorem żadnej sensacji, jednak w meczu 12. kolejki urwali cenne punkty aktualnym wicemistrzom z Rzeszowa. Po ostatnich porażkach środowym starciem z AZS Politechniką Warszawską i wygraną 3:0 podopieczni trenera Chudika poprawili nieco swoją sytuację. Niezmiennie jednak rola faworyta będzie przypisywana naszej drużynie.

W dniu meczu Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” zorganizuje akcję krwiodawstwa. Zbiórka krwi z okazji Dnia Kobiet prowadzona będzie pod hasłem „Nie bądź żyła, oddaj krew”. W związku z przeprowadzaną akcją 8. marca przed Halą AZOTY przy ul. Mostowej zostanie ustawiony specjalny ambulans krwiodawstwa w godzinach 14.00 – 18.00. Osoby chętne będą mogły oddać krew, zapisać się jako dawca szpiku oraz przebadać się w mammobusie (bezpłatne badania prowadzone będą dla kobiet w wieku 50-69 lat).

Każdy kibic, który tego dnia zdecyduje się wspomóc akcję i oddać krew otrzyma darmowy bilet na mecz.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn- Koźle- BBTS Bielsko-Biała, spotkanie zostało zaplanowane na 08.03.2017 roku na godzinę 18:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:

bilet normalny: 25 zł,
bilet ulgowy: 15 zł,

dostępne będą od dnia 24.02.2017 od godziny 15.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.