Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn – Koźle vs. Asseco Resovia Rzeszów

Za nieco ponad tydzień czeka nas mistrzowskie starcie w Kędzierzynie-Koźlu. 17 grudnia w ramach spotkania 15. kolejki PlusLigi nasz zespół podejmować będzie Asseco Resovię Rzeszów. Po raz pierwszy w tym sezonie mistrz Polski, zmierzy się z wicemistrzem. Już w czwartek startuje sprzedaż biletów na to spotkanie.

Mecze pomiędzy naszym zespołem, a ekipą z Rzeszowa od kilku sezonów skupiają szczególną uwagę sympatyków siatkówki w Polsce. W poprzedni sezonie to właśnie z Resovią spotkaliśmy się w walce o mistrzostwo Polski, zespół z Podkarpacia nie obronił trofeum, po trzech meczach kończąc walkę o złoto. Nie tylko starcia finałowe przemawiały na korzyść ZAKSY, w fazie zasadniczej również lepszy bilans zanotował nasz zespół, dwukrotnie wygrywając po 3:1. Podopieczni Andrzeja Kowala z pewnością myślą o rewanżu. O ile w naszej drużynie po zdobytym mistrzostwie nie doszło do znacznych przetasowań kadrowych, to zespół mistrza Polski dość mocno się zmienił. Do zespołu prowadzonego przez Andrzeja Kowala dołączyli m.in. Kanadyjczycy (Schmitt i Perrin), Francuz – Rossard, wrócił Marko Ivović. Po drugiej stronie siatki zobaczymy też byłego zawodnika ZAKSY – Marcina Możdżonka.

Aktualnie nad trzecią w tabeli Resovia Rzeszów mamy pięć punktów przewagi. Rzeszowianie dotychczas zanotowali 9 zwycięstw, odnosząc trzy porażki. Na starcie rozgrywek notując też potknięcie, jak chociażby pięciosetowy mecz z zamykającym ligową stawkę BBTS-em Bielsko-Biała. Jak siatkarze wicemistrza kraju zaprezentują się w Kędzierzynie-Koźlu? -Przekonamy się niebawem. Zapraszamy na spotkanie.

IMG_0044

Informujemy, że od dnia 08.12.2016 od godziny 15.00 ruszy sprzedaż biletów na mecz PlusLigi z pomiędzy ZAKSA Kędzierzyn – Koźle vs Asseco Resovią Rzeszów .

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn–Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów, który został zaplanowany na 17.12.2016 roku na godzinę 14:45.

Bilety na powyższe spotkanie będą  w cenach:

  • bilet normalny: 50 zł,
  • bilet ulgowy: 30 zł,

dostępne będą od dnia 08.12.2016 od godziny 15.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  1. PHU COLO Joanna Sado Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  2. Biuro Podróży „RELAKS”. Głowackiego 20/3
  3. Biuro Podróży Bea Travel B. Krzywoustego 24
  4. Biuro Podróży „RELAKS” Filarskiego 4 ( ryneczek )
  5. STS Zakłady Bukmacherskie
  6. Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.