Bilety na mecz półfinałowy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski Węgiel

Już 3 kwietnia startuje sprzedaż biletów na mecz półfinałowy z Jastrzębskim Węglem. Spotkanie będzie drugim z półfinałów (pierwszy mecz ZAKSA rozegra w najbliższy piątek na wyjeździe). Mecz w Kędzierzynie-Koźlu zaplanowano na środę, 12.04.2017r.

Gwarancję awansu z pierwszego miejsca po fazie zasadniczej podopieczni Ferdinando de Giorgiego zapewnili sobie dość szybko. Znakomita postawa ZAKSY podczas tej części rozgrywek pozwoliła naszej drużynie ze spokojem rozgrywać ostatnie kolejki fazy zasadniczej. Na półfinałowego rywala nasz zespół czekał jednak do końca. Rozstrzygnięcia 30. kolejki PlusLigi sprawiły, że na drodze naszego zespołu w walce o finał stanie Jastrzębski Węgiel. Pierwsze spotkanie (zgodnie z regulaminem) ZAKSA jako zespół wyżej notowany po fazie zasadniczej rozegra na wyjeździe. Mecz o być albo nie być rozegramy na własnym terenie, już 12 kwietnia.

Z Jastrzębskim Węglem nasz zespół w tym sezonie rywalizował trzykrotnie, z czego dwa mecze rozstrzygały się po tie-breakach. W obu spotkaniach triumfowała ZAKSA. Również w półfinale Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel musiał uznać wyższość mistrzów Polski. Dotychczasowy bilans przemawia więc na korzyść ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jastrzębianie są jednak zespołem nieobliczalnym. W tym sezonie rywalizacja w fazie play-off rozgrywana jest na podobnych zasadach jak miało to miejsce w Lidze Mistrzów, a więc po dwumeczu, w przypadku gdy dwa spotkania nie wyłonią triumfatora czeka nas złoty set. Mecz w Kędzierzynie-Koźlu będzie więc starciem decydującym, tym bardziej wsparcie fanów ZAKSY będzie nieocenione.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel, spotkanie zostało zaplanowane na 12.04.2017 roku na godzinę 18:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 50 zł,
bilet ulgowy: 30 zł,

dostępne będą od dnia 03.04.2017 roku od godziny 18.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.