Biało-czerwona kolejka ligowa z „Niepodległa do hymnu”

Spotkania ligowe najbliższego weekendu rozgrywane będą przy wyjątkowej oprawie. Wraz ze wszystkimi klubami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle włączyła się do akcji „Niepodległa do hymnu”

W najbliższą sobotę siatkarskie emocje ponownie zawitają do HWS „Azoty”, w meczu 4. kolejki Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmować będzie Aluron Virtu CMC Zawiercie. Spotkanie zaplanowano na godz. 14:45.

Ten weekend zmagań łączy się z wyjątkową akcją „Niepodległa do hymnu”. Przypomnijmy, że współpraca Polskiej Ligi Siatkówki z „Niepodległą” trwa od dwóch lat. W minionych rozgrywkach wszystkie drużyny eksponowały na koszulkach logotyp „Niepodległa”, włączając się w ten wyjątkowy sposób w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

W ramach wspólnej akcji przed rozpoczęciem sobotniego spotkania z Aluron Virtu CMC Zawiercie w HWS „Azoty” odśpiewamy dwie zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, dla fanów przygotowana została również biało-czerwona kartoniada. Zachęcamy do przyjścia na mecz w biało-czerwonych barwach, tego dnia chcemy razem z całą siatkarską Polską włączyć się do wyjątkowego wspólnego świętowania 11 listopada.

W ramach uroczystych obchodów 11 listopada w poniedziałek, w samo południe na Placu Rady Europy w Kędzierzynie-Koźlu weźmiemy udział również we wspólnym odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”.