Aleksander Śliwka: To było dobre widowisko

– Myślę, że to spotkanie mogło się podobać kibicom – o zaciętym meczu z rywalami z Bełchatowa mówił MVP piątkowego starcia – Aleksander Śliwka. -Naprawdę trudno się grało, ale my wierzyliśmy do końca i zdołaliśmy wygrać – dodał trener naszego zespołu.

„To było dobre widowisko, zarówno my jak i drużyna z Bełchatowa zagraliśmy na bardzo dobrym poziomie. Myślę, że to spotkanie mogło się podobać kibicom. Tak to właśnie bywa, gdy gra się z jednym zespołem kilka spotkań - wtedy wchodzą w grę takie szachy taktyczne, znamy się bardzo dobrze, także czasami decyduje dyspozycja dnia, jakieś niuanse, tego dnia ta różnica była niewielka bo, jak wiemy mecz zakończył się w tie-breaku. Jesteśmy pewni siebie, cały czas gramy swoją siatkówkę, ale wiemy że bełchatowianie będą chcieli rewanżu, bo na pewno bardzo chcą tego zwycięstwa.”

„Bełchatowianie ryzykowali na rozegraniu, w serwisie i ataku, co zdecydowanie się opłaciło, szczególnie w czwartym secie, ale koniec końców najlepsza praca jaką zrobiliśmy była w drugim secie. Byliśmy pod kreską, Skra grała dobrze, z silną zagrywką, dobrym przyjęciem, więc naprawdę trudno grało się przeciwko nim, ale my wierzyliśmy do końca i zdołaliśmy wygrać, to był moment przełomowy w tym meczu. Niestety nie zakończyliśmy meczu w czwartej partii, ale wygrywając przeciwko silnemu przeciwnikowi wykonaliśmy dobrą pracę. Teraz musimy się zresetować i myśleć o kolejnym meczu przeciwko nim za kilka dni. ”