Aleksander Śliwka: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

-Trzeba wyróżnić cały zespół, bo pracowaliśmy razem jako drużyna – monolit i myślę, że to oraz świetną atmosferę, było widać na boisku. Dla mnie to jest wielka przyjemność grać w tym zespole – o sile zespołowości po wygranej w Superpucharze Mistrzów Polski mówił Aleksandr Śliwka.

„Pozytywne jest to, że nie panikujemy, cały czas gramy swoją siatkówkę, jesteśmy wierni naszemu stylowi, a ta cierpliwość popłaca. Dzięki temu udało nam się wygrać te dwa mecze w Arłamowie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, przede wszystkim cieszy fakt, że nie spanikowaliśmy i graliśmy razem jako drużyna. Ta wygrana to bardzo pozytywny sygnał, potwierdzający że jesteśmy w dobrej dyspozycji. Oby tak było na przestrzeni całego sezonu.”

„To bardzo miłe, zdobyć pierwsze trofeum już przed startem sezonu. Zawsze walczymy o zwycięstwo i myślę, że pokazaliśmy to podczas turnieju w Arłamowie. Rozegraliśmy dwa trudne spotkania i w każdym z tych meczów przetrzymaliśmy wielki napór przeciwników, a później zaprezentowaliśmy większą dojrzałość, lepszą siatkówkę i monolit jaki tworzymy.”