25 lat ZAKSY, świętuj razem z nami!

Przed nami święto siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu. 19 października w HWS „Azoty” odbędzie się prezentacja zespołu. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra również mecz pokazowy z IBB Polonią Londyn, a to nie koniec atrakcji, jakie z okazji 25-lecia klubu przygotowaliśmy dla naszych fanów…

Na tydzień przed startem zmagań PlusLigi i kilka dni przed rywalizacją o pierwsze trofeum w sezonie (Superpuchar Polski) Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zaprezentuje się swoim fanom w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty”. Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć mistrzów Polski w komplecie, do zespołu wrócą bowiem siatkarze obecnie pełniący obowiązki reprezentacyjne podczas Pucharu Świata. Po oficjalnej prezentacji drużyny podopieczni Nikoli Grbicia zagrają z IBB Polonią Londyn. Bilety na mecz pokazowy można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.KupBilet.pl lub przed spotkaniem w kasie biletowej. Cena biletu to symboliczne 5 zł.

W ramach obchodów 25-lecia klubu przygotowane atrakcje będą dostępne dla fanów siatkówki już wcześniej. Rozpoczynamy o godz. 11:00 w małej hali HWS „Azoty” gdzie będzie udostępnione do zwiedzania wyjątkowe Muzeum Siatkówki – „Volley Bajka”. Wystawa jest zbiorem piłek, koszulek oraz trofeów zdobywanych przez polskich siatkarzy i siatkarki, pamiątek unikatowych, również z historii naszego klubu, których nie można zobaczyć nigdzie indziej.

ZAKSA25-Plakat-A1-digital

Godzinę po otwarciu muzeum odbędzie się spotkanie z legendami światowej siatkówki, w Kędzierzynie-Koźlu będziemy bowiem gościć trzech mistrzów olimpijskich. Obok nowego trenera Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle– Nikoli Grbicia do dyspozycji fanów będzie inny mistrz olimpijski z 2000 roku z Sydney – Vladimir Grbić, a także jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy na świecie, mistrz olimpijski z Aten z 2004 roku i wielokrotny mistrz świata – Giba. Będzie to okazja do rozmowy, wspólnych zdjęć czy zebrania autografów gwiazd światowej siatkówki. Kontynuacja spotkań z utytułowanymi zawodnikami będzie miała miejsce również po meczu pokazowym. Po zakończeniu rywalizacji Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z IBB Polonią Londyn zapraszamy do specjalnie przygotowanej strefy kibica, w której poza możliwością rozmowy z zawodnikami obecnej drużyny zorganizowane będzie spotkanie z gwiazdami Mostostalu.

Zapraszamy do HWS „Azoty” całe rodziny, zapewniamy również atrakcje pozasportowe. Dla najmłodszych fanów #ZAKSAFamily przygotowana będzie strefa małego kibica. Oprócz dobrej zabawy gwarantujemy pyszne jedzenie, które zapewnią podczas imprezy FOOD TRUCKI.

PROGRAM WYDARZEŃ:

11:00 OTWARCIE MUZEUM „VOLLEY BAJKA” (mała hala)

12:00 SPOTKANIE Z LEGENDAMI SIATKÓWKI (mała hala)

13:00 PREZENTACJA ZESPOŁU (boisko główne)

14:30 MECZ GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – IBB POLONIA LONDYN (boisko główne)

16:30 SPOTKANIE Z GWIAZDAMI MOSTOSTALU (strefa kibica)