ZAKSA Kędzierzyn – Koźle zmierzy się z rewelacją rozgrywek Cerrad Czarnymi Radom

Dnia 23 stycznia 2016 roku ZAKSA Kędzierzyn – Koźle podejmie na własnym parkiecie drużynę Cerrad Czarni Radom.

Przed rozpoczęciem sezonu nikt nie przypuszczał, że drużyna z Radomia tak dobrze rozpocznie rozgrywki. Zespół prowadzony przez Raula Lozano w pierwszej części sezonu gra bardzo dobrą siatkówkę. Zawodnicy Cerradu to mieszanka młodości i doświadczenia, młodzi gracze jak B. Bołądź i A. Szalpuk decydują o sile zespołu. W Radomiu nie brakuje też zawodników, którzy zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz medale Mistrzostw Świata, mowa tu oczywiście o D. Plińskim.

ZAKSA w pierwszej kolejce pokonała po bardzo emocjonującym spotkaniu Cerrad Czarnych Radom 3:2. Ten mecz Czarni długo zapamiętają, bo wygrywali już 2:1 w setach i 14:9, kiedy to w polu zagrywki staną R. Buszek i zagrał 3 asy serwisowe, a chwilę później G. Bociek dołożył kolejne 5 asów, cały mecz padł łupem ZAKSY. Zapowiada się więc bardzo emocjonujące widowisko, zapewne drużyna z Radomia będzie chciała zrewanżować się za przegrany mecz na własnym parkiecie.

 

Spotkanie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cerrad Czarni Radom zaplanowane zostało na 23 stycznia 2016 roku na godzinę 14:45.

Bilety na powyższe spotkanie dostępne będą od dnia 14.01.2016r. od godziny 15:00 za pośrednictwem Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji:

 

  1. INFINITI Fitness Club. Al. Jana Pawła II 58
  2. Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  3. Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24

 

Bilety za pośrednictwem internetu będzie można nabywać do godziny 11.00 dnia 23 stycznia 2016, po tej godzinie bilety będą już dostępne tylko w punktach dystrybucji oraz na godzine przed meczem w kasie klubu.