Superpuchar Polski 2019 zagramy w Arenie Gliwice

Już w październiku 2019 roku w Arenie Gliwice kibice będą mogli zobaczyć mecz o Superpuchar Polski 2019 w piłce siatkowej mężczyzn. Ten nowoczesny obiekt gościł będzie siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz ONICO Warszawa, którzy walczyć będą o pierwsze trofeum sezonu 2019/2020.

Mecz o Superpuchar Polski 2019 poprzedzi start dwudziestego, jubileuszowego sezonu zawodowej ligi męskiej – PlusLigi. W nowoczesnej i dużej hali w Gliwicach będzie okazja do świętowania i zobaczenia nowych zespołów finalistów PlusLigi rozgrywek 2018/19.

Wkrótce poinformujemy o dokładnym terminie oraz starcie sprzedaży biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Przewidujemy moc dodatkowych atrakcji dla kibiców i oczywiście emocji, które niesie ze sobą Liga Mistrzów Świata.

ZAKSA Kedzierzyn Kozle - Cucine Lube Civitanova

Przypomnijmy, że Arena Gliwice przeszła już w tym sezonie siatkarski chrzest – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrała w niej mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów, wkrótce w tej hali zaprezentuje się także reprezentacja Polski.

Arena Gliwice to halowy obiekt o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym. To także jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce.