STS oficjalnym sponsorem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Z radością informujemy, że STS – lider rynku bukmacherskiego w Polsce – nawiązał współpracę z drużyną Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W ramach umowy został oficjalnym sponsorem klubu trzykrotnych zwycięzców Ligi Mistrzów. -STS to kolejna duża, rozpoznawalna marka która dołącza do #ZAKSAfamily. Wierzę, że wypracujemy ciekawy model współpracy – mówił na oficjalnej konferencji prasowej z udziałem sponsora prezes ZAKSA S.A.

29 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty w oficjalnym spotkaniu z przedstawicielami mediów udział wzięli: Chief marketing officer w STS – Paweł Rabantek, prezes ZAKSA S.A. – Piotr Szpaczek, asystent pierwszego trenera – Michał Chadała oraz siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu: Przemysław Stępień, Bartłomiej Kluth, Korneliusz Banach, Wojciech Żaliński, Dmytro Pashytskyy i Andreas Takvam. Tematem konferencji prasowej była współpraca ZAKSY z STS oraz start przygotowań drużyny do nowego sezonu.

Kontrakt z obecnymi klubowymi mistrzami Europy, to decyzja podjęta w oparciu o nasze doświadczenia i aspiracje. To także kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu – powiedział Paweł Rabantek, Chief marketing officer w STS. – Gramy razem z mistrzami ZAKSA to bowiem kolejny mistrzowski klub po Rakowie Częstochowa oraz hokeistach i piłkarkach GKS-u Katowice, z którym nawiązujemy współpracę w tym roku. To jest dla STS rzeczą naturalną, jako niekwestionowanego lidera rynku bukmacherskiego w Polsce. Co więcej, jako zaangażowany sponsor, który wielokrotnie w ramach współprac sponsorskich swoimi działaniami wychodzi poza ramy zawartych umów, planujemy także w Kędzierzynie-Koźlu wspólnie z klubem aktywować kontrakt z korzyścią dla kibiców – dodał.

Kontrakt z STS będzie obowiązywać przez trzy najbliższe sezony. Logo bukmachera pojawi się na froncie koszulek ligowych tegorocznych zdobywców Ligi Mistrzów oraz m.in. na bandach LED czy też innych elementach ekspozycyjnych Hali Widowiskowo- Sportowej Azoty. Współpraca obejmie także działania digital w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach. STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców – zarówno online, jak i offline. W ramach umowy, firmie przysługuje tytuł Oficjalnego Sponsora drużyny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Cieszę się bardzo, że mogę  powitać STS w gronie Oficjalnych Sponsorów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. To kolejna duża, rozpoznawalna marka która dołącza do #ZAKSAfamily. Wierzę, że wypracujemy ciekawy model współpracy, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron, tym bardziej, że łączymy się z firmą STS na trzy sezony. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia w październiku na plusligowym parkiecie – podsumował Prezes ZAKSA S.A., Piotr Szpaczek.

Sezon 2023/2024 PlusLigi siatkarze Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zainaugurują na własnym terenie, meczem z PGE GiEK Skrą Bełchatów.  Kędzierzynianie rozpoczęli już przygotowania do kolejnego sezonu, obecnie pod okiem sztabu szkoleniowego trenuje sześciu zawodników, po ponad trzech tygodniach treningów na boiskach do siatkówki plażowej, łączonych z pracą na siłowni w tym tygodniu nasz zespół przeniesie się do Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty. O pierwszym tygodniach i planach pracy, jaka czeka nasz zespół na kolejnych etapach okresu przygotowawczego opowiedział asystent trenera Sammelvuo – Michał Chadała.

-Właśnie zakończyliśmy 16-dniowy okres treningowy, w którym łączyliśmy jednostki na plaży i siłowni. Od środy zaczniemy treningi w hali. Mamy do dyspozycji niewielu zawodników, więc nie będzie to łatwe, jednak mamy już doświadczenie w takiej pracy. Wszyscy są pełni energii i zapału. W kontekście meczów towarzyskich – na chwilę obecną mamy zaplanowany wspólny trening z zespołem z Nysy, później w październiku czeka nas turniej w Nysie. Do tego czasu będziemy próbowali zorganizować jakieś spotkania kontrolne, żeby ten cykl treningowy jakoś urozmaicić – przyznał Michał Chadała.

Na rozpoczęcie sezonu siatkarskiej PlusLigi oraz hitowe starcia w trakcie całego sezonu Oficjalny Sponsor Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zaplanował promocje z bonusami oraz boosty kursowe na spotkania kędzierzynian. Już przed pierwszym meczem, STS przewiduje specjalną akcję promocyjną.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

***

O Grupie STS

Grupa STS – jeden z największych bukmacherów w Europie Centralnej oraz lider rynku w Polsce – została założona w 1997 roku. Portfolio usług Grupy obejmuje zakłady sportowe,   sporty   wirtualne,   BetGames   oraz   szeroką   ofertę   zakładów   na   wyniki wydarzeń esportowych.

Grupa udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacji dedykowanych systemom Android i iOS oraz ogólnopolskiej   sieci   ok.   400   lokali   stacjonarnych.   Grupa   cały   czas   rozwija   ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie   esportu.   Bukmacher   stworzył   też   własny   system   wypłat   –   STSpay   –pozwalający na szybkie przelewy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Grupa jest również właścicielem systemu bukmacherskiego Betsys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, Grupa jest w stanie odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym   podmiotem   na   rodzimym   rynku   sponsoringu.   Firma   jest   oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, mistrzów Polski – Rakowa Częstochowa, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok, a także oficjalnym bukmacherem Widzewa Łódź, Zagłębia Lubin, GKS-u Katowice, Korony Kielce oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Grupa angażuje się także we wspieranie esportu.

Spółka   posiada   nowoczesne   punkty   przyjmowania   zakładów,  które   znajdują   się   w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ok. 400. Grupa zatrudnia ok. 1200 osób