Spotkania z siatkarzami Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z okazji premiery strojów na sezon 2023/2024 siatkarskiej Ligi Mistrzów

Tuż przed pierwszym gwizdkiem nowego sezonu siatkarskiej Ligi Mistrzów marka 4F i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zapraszają kibiców na wielką premierę nowych strojów meczowych z udziałem najlepszych siatkarzy w Europie.

Już w najbliższy czwartek 16 listopada zawodnicy ZAKSY pojawią się na spotkaniach z kibicami w trzech sklepach 4F: w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu, CH Forum w Gliwicach i CH Karolinka w Opolu. Na klientów czekają m.in. megarabaty na zakup replik koszulek i szereg atrakcji z udziałem zawodników. Wszystkie wydarzenia odbędą się jednocześnie w godzinach 18:00-19:00.

Okazją do wizyty zawodników ZAKSY w sklepach 4F jest premiera nowych koszulek meczowych na sezon 2023/2024 siatkarskiej Ligi Mistrzów. Kibice obecni na miejscu jako pierwsi poznają najnowsze projekty koszulek domowych, wyjazdowych oraz libero. Dedykowane stroje zaprojektowane przez markę 4F będą wspierać zawodników w drodze po czwarty z rzędu puchar Ligi Mistrzów CEV.

Już 16 listopada w godzinach 18:00-19:00 do dyspozycji kibiców będą zawodnicy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Na spotkaniu w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu pojawią się m.in. Aleksander Śliwka i Marcin Janusz oraz trener Tuomas Sammelvuo. Sklep 4F w CH Karolinka w Opolu odwiedzą m.in. Łukasz Kaczmarek i David Smith. Z kolei w CH Forum w Gliwicach będzie można spotkać m.in. Bartosza Bednorza i Erika Shoji.

Wszystkie wydarzenia będą stanowić unikalną okazję do rozmowy z siatkarzami, zbicia piątek, zdobycia autografu i wspólnego zdjęcia tuż przed pierwszym meczem ZAKSY w nowym sezonie europejskich rozgrywek. Tylko w czasie trwania wydarzenia oficjalne repliki koszulek meczowych na sezon 2023/2024 siatkarskiej Ligi Mistrzów będą dostępne ze zniżką -20%. Na pierwszych 10 klientów czeka megarabat aż -40% na zakup koszulki. Na miejscu nie zabraknie atrakcji z udziałem zawodników i zabaw z nagrodami.

4F jest oficjalnym Partnerem Technicznym Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle od sezonu 2021/2022. Największa polska marka sportowa dostarcza Najlepszej Klubowej Drużynie Europy komplety personalizowanych strojów meczowych i treningowych oraz akcesoriów. W dedykowanych strojach 4F ZAKSA sięgała po Puchar Ligi Mistrzów CEV w latach 2022-2023.