Solveco Group sponsorem ZAKSY

Solveco Group – firma specjalizująca się w recyklingu i zarządzaniu odpadami to kolejny reprezentant naszego regionu, który dołączył do grona sponsorów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Solveco Group to marka aktywnie prowadząca swoją działalność nie tylko w Polsce, ale również na terenie Unii Europejskiej. Nowemu partnerowi ZAKSY przyświeca hasło – Make The World Clean Again! Solveco swoją działalność rozpoczęło w 1995 roku, na przestrzeni lat  rozwijając się i rozbudowując zakłady w Blachowni i Kędzierzynie-Koźlu.

Działalność Solveco Group to odpowiedź na czasy, w jakich żyjemy – w trosce o środowisko i dbałość o czystość planety nasz nowy partner wdrożył technologie, pozwalające cieszyć się czystym powietrzem i dobrze funkcjonującym środowiskiem naturalnym. Opracowane i wprowadzone przez Solveco nowoczesne technologie minimalizują wpływ odpadów na środowisko naturalne. Eksperci z Solveco Grup zajmują się również kwestiami recyclingu oraz procesami ekologicznymi, a działalność naszego partnera nie pozostaje niezauważona.

Solveco Group to kolejny sponsor ZAKSY, którego działalność (poza aktywnością międzynarodową) w znacznym stopniu skoncentrowana jest na Opolczyźnie. Logotyp nowego partnera od najbliższych meczów siatkarskiej Ligi Mistrzów zobaczymy na strojach meczowych siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Bardzo się cieszę, że kolejna firma z naszego regionu dołącza do siatkarskiej rodziny ZAKSY. Wiemy w jakich czasach żyjemy i wszyscy powinniśmy mieć na uwadze troskę o środowisko naturalne. Wierzę, że razem możemy zrobić coś dobrego dla regionu i kędzierzyńskiej siatkówki – o współpracy z nowym sponsorem mówi prezes ZAKSA S.A. – Piotr Szpaczek.