Rusza przedsprzedaż biletów na Mecz Ligi Mistrzów z Dinamem Moskwa
Liga Mistrzów CEV
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
31 stycznia 2017, 18:00
Kędzierzyn-Koźle
25:17 25:22 27:29 25:21

Zarząd Klubu ZAKSA Kędzierzyn – Koźle informuje, że od dnia 11.01.2017 od godziny 18.00 ruszy przedsprzedaż biletów na mecz Ligi Mistrzów z drużyną Dinamo Moskwa. Będzie to przedsprzedaż tylko dla posiadaczy karnetów na sezon 2016/2017.

Dinamo Moskwa to jeden z faworytów naszej grupy Ligi Mistrzów, to właśnie o spotkaniach ZAKSY z wicemistrzem Rosji mówi się jako o najciekawszych meczach grupy A elitarnych rozgrywek. Te prognozy potwierdza też bilans obu zespołów, po mocnym starcie ZAKSA zajmuje pozycję lidera tabeli, z imponującym bilansem kompletu zwycięstw bez straty seta wyprzedzając właśnie Dinamo Moskwa. Rosjanie również do tej pory nie przegrali żadnego spotkania, gubiąc jednak sety. Z wicemistrzem Rosji podopieczni Ferdinando de Giorgiego po raz pierwszy zmierzą się za tydzień na wyjeździe, jednak to mecz w Kędzierzynie-Koźlu zainauguruje rundę rewanżową fazy grupowej.

Po zdobyciu srebra w Superlidze zespół z Moskwy dotknęły spore zmiany. Aktualny skład naszego potencjalnie najtrudniejszego rywala grupowego w Lidze Mistrzów opiera się głównie na Rosjanach. Mecz 4. kolejki będzie więc okazją do zobaczenia w akcji takich zawodników jak Siergiej Grankin, Jurij Bierieżko i czy Aleksander Wołkow, a więc wielokrotnych reprezentantów Rosji. Również szkoleniowiec Dinama Moskwa to uznana klasa w światowej siatkówce – na ławce trenerskiej zobaczymy byłego trenera żeńskiej reprezentacji Rosji – Jurija Mariczewa.

Do rozpoczęcia rywalizacji, której stawką może być pierwsze miejsce w grupie A siatkarskiej Ligi Mistrzów pozostały trzy tygodnie. Jednak już teraz rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Każdy posiadacz karnetu będzie mógł zakupić bilet na swoje miejsce.

Ceny biletów:
– bilet normalny – 30 zł
– bilet ulgowy – 15 zł

Zakupu można dokonywać logując się na stronie www.kupbilet.pl lub udając się do punktu dystrybucji:
1. PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
2. Biuro Podróży „RELAKS” ul. Głowackiego 20/3
3. Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
4. Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
5. STS Zakłady Bukmacherskie
6. Salony sieci EMPIK

Przy zakupie biletu należy podać unikatowy kod, który znajduje się obok kodu kreskowego na karnecie i zaczyna się od literki U.

Przedsprzedaż dla osób posiadających karnety potrwa do 17.01.2017. Tego dnia o godz. 18:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców.