Przedsprzedaż biletów na Mecz Ligi Mistrzów z Azimut Modeną
Liga Mistrzów CEV
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
31 stycznia 2019, 18:00
22:25 26:24 25:21 25:22

Przed naszym zespołem ostatnie spotkanie fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów rozgrywane na własnym terenie. Na początek rundy rewanżowej ZAKSA podejmie jeden z czołowych włoskich zespołów, prowadzoną przez Julio Velasco – Azimut Modenę. Przedsprzedaż biletów na spotkanie z włoskim zespołem rozpoczyna się w czwartek, 17 stycznia o godz. 18:00.

Siatkarska Liga Mistrzów nie zwalnia tempa, już niebawem w ramach elitarnych rozgrywek nasz zespół podejmie aktualnego wicelidera grupy B. Tym razem o cenne punkty podopieczni Andrei Gardiniego powalczą z Azimut Modeną. Prowadzony przez Julio Velasco zespół dotychczas przegrał tylko z Cucine Lube Civitanovą, w pierwszej konfrontacji z naszym zespołem mimo walki i wyrównanego widowiska na własnym terenie triumfowali Włosi. Teraz czas na rewanż, po raz kolejny po drugiej stornie siatki zobaczymy gwiazdy światowego formatu, barw naszego rywala bronią m.in. Ivan Zaytsev, Micah Christenson, Tine Urnaut czy reprezentanci Włoch Simone Anzani i Daniele Mazzone. Nie zabraknie polskiego akcentu, mocnym punktem w szeregach naszych rywali jest Bartosz Bednorz. Jak dotychczas radzący sobie dobrze Włosi wypadną w Kędzierzynie-Koźlu przekonamy się niebawem.

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Cucine Lube Civitanova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z Azimut Modeną zaplanowano na 31.01.2019 r. na godz. 18:00. Już teraz, dla kibiców posiadających karnety, rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Przedsprzedaż rozpocznie się w czwartek, 17 stycznia o godz. 18:00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 40
bilet ulgowy: 25

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado, ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, ul. Głowackiego 20/3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, ul. Filarskiego 4 (ryneczek), 47-330 Zdzieszowice
  • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej, ul. Rynek 20/1, 46-300 Olesno
  • Sklep Medyczny – Artromed Krzysztof Pałka, ul. Zamkowa 13, 48-250 Głogówek
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

Podobnie jak w poprzednim sezonie przy zakupie biletu należy podać unikatowy kod, który znajduje się obok kodu kreskowego na karnecie i zaczyna się na literę B.

Przedsprzedaż dla osób posiadających karnety potrwa do 21.01.2019 (poniedziałek). Tego dnia o godz. 18:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców.