Poznaj mnie lepiej #ZAKSAfamily!

Jacy prywatnie są siatkarze ZAKSY? Co robią w wolnym czasie? Co ich bawi, relaksuje, a z czym nie potrafią się rozstać? Na te i inne pytania odpowiemy wkrótce. Zapraszamy na cykl “Poznaj mnie lepiej” #ZAKSAfamily. Startujemy w czwartek, 2 kwietnia.

W nowej odsłonie www.zaksa.pl specjalnie dla fanów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przygotowaliśmy rozbudowaną prezentację sylwetek naszych zawodników i sztabu szkoleniowego. Już teraz sympatycy kędzierzyńskiej siatkówki mogą przeanalizować przebieg kariery zawodowej, z uwzględnieniem sukcesów reprezentacyjnych i klubowych. Obok podstawowych informacji w tej sekcji dostępne są również galerie, a także bezpośrednie odniesienie do newsów czy social mediów danego zawodnika lub przedstawiciela sztabu szkoleniowego. Dzięki współpracy z partnerem technologicznym naszego klubu – Agencją Interaktywną z Gdyni 314.pl – tę prezentację uatrakcyjniliśmy animacjami video danego bohatera, to jednak nie koniec nowości…

Teraz dodatkowo odsłaniamy nieco więcej informacji o siatkarzach i sztabie szkoleniowym Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Od 2 kwietnia cyklicznie na naszej stronie internetowej prezentować będziemy informacje o naszej drużynie. Kwestionariusz “Poznaj mnie lepiej” będzie widoczny również z poziomu prezentacji sylwetki.

Kto z #ZAKSAFamily nie lubił lekcji historii, a kto wręcz przeciwnie? W kim tkwi dusza artysty, kogo relaksuje wędkowanie, a kogo pływanie łódką? Jakie inne sposoby na odprężenie mają nasi zawodnicy? Komu prywatnie kibicują, a na kim się wzorują? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już wkrótce. W cyklu “Poznaj mnie lepiej” #ZAKSAfamily siatkarze i sztab ZAKSY wrócili wspomnieniami do lat młodości, najzabawniejszych momentów swojej kariery, ale nie zabraknie też informacji o sporcie. Zapraszamy!