Piotr Pietrzak: Chłopaki ciężko pracują

Na początku okresu przygotowawczego Piotr Pietrzak przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. – Nie mogłem sobie pozwolić na to, żeby klub został bez opieki – o organizacji pracy w klubie i współpracy z Ferdinando De Giorgim w biało-czerwonych barwach mówił trener przygotowania fizycznego ZAKSY.

Po dwóch latach współpracy w szeregach mistrza Polski teraz Piotr Pietrzak pracuje z Ferdinando De Giorgim w reprezentacji Polski. Przed biało-czerwonymi pierwszy prawdziwy sprawdzian. Za niespełna tydzień Polska rozpocznie walkę o tytuł najlepszej ekipy Starego Kontynentu. O pracy z doskonale znanym w Kędzierzynie-Koźlu szkoleniowcem mówił Piotr Pietrzak.To trochę inny system pracy, inna forma. Jesteśmy na zgrupowaniach i trenujemy w cyklu tygodniowym. Natomiast filozofia niewiele się zmieniła, cały czas jesteśmy nastawieni na bardzo dobre wykonywanie podstawowych elementów, aby prezentować się coraz lepiej. Przy Fefe nie można powiedzieć, że praca jest lekka. Mieliśmy okres ciężkiej pracy, teraz nawet jeżeli fizycznie możemy łapać trochę świeżości to technicznie i taktycznie musimy być skupieni na 100% – zaznaczył trener przygotowania fizycznego ZAKSY i reprezentacji Polski.

Intensywny okres pracy w reprezentacji Polski nie zaburzył przygotowań mistrzów Polski do kolejnego sezonu, o czym wspomniał Piotr Pietrzak. -Nie mogłem sobie pozwolić na to, żeby klub został bez opieki. Po rozmowach, w moim zastępstwie jest Bartosz Wojtal, z którym jestem cały czas w kontakcie. Nadzoruje to, co ja przygotuję i ta współpraca jest bardzo owocna. Dodatkowo Michał Chadała i reszta sztabu bardzo nam pomagają, Remik Koteluk, Paweł Brandt oraz Tomek Drzyzga, o Gardo nawet nie wspomnę, bo wiadomo, że wszystkim steruje. chłopaki ciężko pracują i to mnie bardzo cieszy – zakończył trener przygotowania fizycznego mistrzów Polski.

https://youtu.be/YtXOcyPltXw