Parada mistrzów w Kędzierzynie-Koźlu!

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle spotkali się z kibicami. 24 maja Zaksobus z mistrzowską drużyną przejechał przez miasto, siatkarze naszego zespołu spotkali się z kibicami, wspólnie świętując mistrzowski sezon. Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z przejazdu ZAKSY.

Zgodnie z zapowiedziami, wzorem ubiegłego roku siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przejechali Zaksobusem przez miasto, świętując z fanami sezon, zwieńczony zdobyciem potrójnej korony. Zaksobus wystartował o godzinie 13:00, pierwszym etapem trasy był przejazd przez teren głównego sponsora i właściciela klubu – Grupy Azoty ZAK S.A. Mistrzowie Polski, zdobywcy Pucharu Polski i zwycięzcy Ligi Mistrzów na każdym etapie trasy zaprezentowali zdobyte trofea, nie brakowało czasu na wspólne zdjęcia czy przekazanie dedykowanych gadżetów.

Na pierwszych etapach trasy siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle spotkali się z pracownikami Grupy Azoty ZAK. Następnie, przy eskorcie Klubu Motocyklowego LOTOR SOUTH oraz kędzierzyńskiej policji, Zaksobus skierował się w stronę Urzędu Miasta. Zwieńczeniem trasy było spotkanie pod halą “Śródmieście”, gdzie fani Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Kole równie tłumnie przywitali najlepszy zespół w Polsce i Europie sezonu 2021/2022.