Łukasz Kaczmarek i David Smith przed decydującym meczem półfinałowym Ligi Mistrzów

– Myślę, że to będzie jedno z najważniejszych, jak nie najważniejsze spotkanie w tym sezonie. Na pewno nie ma się co spodziewać, że ten mecz będzie przebiegał podobnie jak pierwszy półfinał – przed rewanżem w Kędzierzynie-Koźlu mówił Łukasz Kaczmarek. -Oczywiście wiemy, że wystarczą nam dwa wygrane sety do awansu, ale uważam, że nie możemy wyjść na boisko myśląc w ten sposób- dodał David Smith.

„Myślę, że to będzie jedno z najważniejszych, jak nie najważniejsze spotkanie w tym sezonie. Na pewno nie ma się co spodziewać, że ten mecz będzie przebiegał podobnie jak pierwszy półfinał. Jastrzębianie mieli swoje problemy, my graliśmy siatkówkę kompletną, na najwyższym poziomie. Jednak rywale przyjadą tutaj i rzuca wszystko co mają, żeby zakwalifikować się do tego wielkiego finału, niezależnie od problemów jakie mieli czy mają. My wiemy, że jesteśmy w 100% zdrowi i gotowi na spotkanie.”

„Musimy podejść do tego meczu tak jak do ostatniego, walczyć o każdy punkt. Oczywiście wiemy, że wystarczą nam dwa wygrane sety do awansu, ale uważam, że nie możemy wyjść na boisko myśląc w ten sposób. Jastrzębski Węgiel to silna drużyna z dobrymi graczami i dużym talentem, wygrali wiele spotkań. Jeśli złapią ogień będzie bardzo trudno ich zatrzymać. Musimy wejść w mecz z dobrą, agresywną mentalnością, by walczyć o każdy jeden punkt.”