Linie komunikacyjne: Ważna informacja dla kibiców wybierających się na mecz do Gliwic!

Już w najbliższy wtorek, 15 stycznia w ramach rywalizacji Ligi Mistrzów zagramy z wicemistrzem Włoch – Cucine Lube Civitanova. Zgodnie z zapowiedziami mecz zostanie rozegrany w Arenie Gliwice, a dla fanów naszego zespołu zostanie przygotowana specjalna linia komunikacyjna z Kędzierzyna-Koźla do Gliwic.

Przed nami długo wyczekiwany mecz na szczycie w rywalizacji Ligi Mistrzów. Już we wtorek o godz. 18:00 ZAKSA zmierzy się z Cucine Lube Civitanova. Fanom naszego zespołu, którzy jeszcze nie posiadają biletów, przypominamy, że wciąż jest dostępna pula wejściówek (więcej szczegółów na www.kupbilet.pl).

Dodatkowo przypominamy, że bilet na spotkanie ZAKSY z wicemistrzem Włoch upoważnia do bezpłatnego przejazdu trójkolorowym pociągiem Przewozów Regionalnych na linii Kędzierzyn-Koźle – Gliwice, linia dedykowana sympatykom ZAKSY, chcącym wspierać swój zespół w Gliwicach ma zaplanowany wyjazd z Dworca Głównego w Kędzierzynie-Koźlu o godz. 16:15 do Dworca Głównego w Gliwicach, powrót zaplanowano na godzinę 21:30.

Również w mieście Gliwice zostanie uruchomiona dodatkowa linia komunikacji (linia 702) miejskiej relacji okrężnej (obowiązują bilety miejskie):

Gliwice Hala Sportowa – Gliwice Wrocławska – Gliwice Plac Piastów – Gliwice Dworzec PKP – Gliwice Dworcowa – Gliwice Łużycka – Gliwice Park Chrobrego – Gliwice Hala Sportowa

Linia autobusowa ma kursować w dniu meczu (15 stycznia 2019 r. – wtorek) w godz. 16:23 – 17:47 i 19:30 – 21:37. Częstotliwość kursowania linii wynosić będzie 10 minut. Postoje autobusów realizowane będą w zatoce przystanku „Gliwice Hala Sportowa”.