Kup komiks i skompletuj drużynę ZAKSIAKÓW

Już w czwartek 29 grudnia do sprzedaży w oficjalnym Sklepie Kibica trafi pierwszy komiks dedykowany sukcesom naszej drużyny – „Mistrzowska Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle”. Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych dla najmłodszych fanów siatkówki…

MISTRZOWSKA GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

20 – stronnicowy komiks autorstwa Jarosława Sieka z ilustracjami Mariusza Uchmana to historia dwukrotnych zwycięzców Ligi Mistrzów. Na kolejnych stronach komiksu występujący w roli narratora Zaksiołek przybliża sympatykom siatkówki drogę do historycznych sukcesów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Opublikowana przez Wydawnictwo Bombajka historia zawiera wspomnienia z Superfinałów Ligi Mistrzów z Werony i Ljubljany, ale nie tylko… Komiks już teraz można zakupić w Internetowym Sklepie Kibica ZAKSY oraz w sklepie stacjonarnym, zlokalizowanym w HWS „Azoty”.

Dla szczęśliwych posiadaczy komiksu „Mistrzowska Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle” przygotowaliśmy wspólną zabawę, w ramach której najmłodsi fani ZAKSY mogą skompletować własną drużynę ZAKSIAKÓW i zgarnąć ciekawe nagrody.

WIĘCEJ O KOMIKSIE

Wydawcą komiksu „Mistrzowska Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle” jest Wydawnictwo Bombajka specjalizujące się w tworzeniu oryginalnych bajek, komiksów i animacji o tematyce sportowej, historycznej i ekologicznej.

Za tekst i scenariusz odpowiada Jarosław Siek – pisarz, poeta, autor ponad 100 książek dla dzieci, w tym bajek i komiksów o polskich reprezentacjach narodowych. Książki jego autorstwa były tłumaczone na język angielski i czeski. Na podstawie niektórych z nich powstały bajki animowane i sztuki teatralne dla dzieci.

Komiks zilustrował Mariusz Uchman – rysownik i ilustrator, portrecista i karykaturzysta, który hobbystycznie rysuje od najmłodszych lat. Mieszka i pracuje w Rzeszowie. Pasję kreowania obrazkowych historii dzieli z pracą zawodową grafika. Jego zabawne rysunki można śledzić w internecie, gdzie tworzy jako RYSUNEK KONTROLOWANY.

STWÓRZ SWOJĄ DRUŻYNĘ ZAKSIAKÓW – akcja dla dzieci

W punkcie, zlokalizowanym w holu głównym HWS „Azoty”, oznaczonym standem „Mistrzowskiej Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle” na godzinę przed rozpoczęciem każdego spotkania domowego będzie można odebrać kartę akcji „Drużyna ZAKSIAKÓW”.

UWAGA!: Liczba kart jest ograniczona – jedna osoba może odebrać tylko jedną kartę, akcja dedykowana jest dzieciom (posiadającym bilet ulgowy na mecz lub prezentującym bilet opiekuna/rodzica).

Na karcie znajduje się osiem pól, w oznaczonych miejscach zbierane są naklejki z wizerunkami siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Młodzi fani siatkówki uczestniczący w meczach naszej drużyny w HWS „Azoty” będą mogli sami zadecydować kto znajdzie się w ich drużynie, a najbardziej systematyczni otrzymają atrakcyjne nagrody.

Podczas każdego meczu domowego każdy uczestnik akcji będzie mógł otrzymać maksymalnie jedną naklejkę z wybranym przez siebie zawodnikiem. Naklejki wydawane będą w punkcie oznaczonym standem „Mistrzowskiej Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle”. Każdorazowo dystrybucja rozpocznie się na godzinę przed meczem i potrwa do końca pierwszego seta spotkania.

WAŻNE!: Po zebraniu trzech naklejek uczestnik otrzyma pierwszą nagrodę – smycz akcji „Drużyna ZAKSIAKÓW’, osoba która uzbiera 6 naklejek otrzyma kolejny prezent – pamiątkowy kubek, a kolekcjoner 8 naklejek, specjalną nagrodę niespodziankę. Nagrody wydawane będą w punkcie przyznawania naklejek.

*Regulamin akcji „Drużyna ZAKSIAKÓW”