Koronawirus w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Klub ZAKSA S.A informuje, że w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CO-V-2 w zespole Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle najbliższy mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki zostaje przełożony. Klub pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki.

W czwartek 8 października grupa członków drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle miała przeprowadzone testy na obecność wirusa SARS-CO-V-2, wówczas wszyscy przebadani otrzymali wynik negatywny. W związku z zasygnalizowaniem przez jednego z przedstawicieli naszej drużyny gorszego samopoczucia i podwyższonej temperatury osoba ta 14 października została ponownie poddana badaniu, niestety test miał rezultat pozytywny. Testy zostały przeprowadzone również przez pracowników biura Klubu – wszyscy przebadani pracownicy otrzymali wynik negatywny. Klub na tę chwilę podjął decyzję o nieujawnianiu danych osobowych członka drużyny z pozytywnym wynikiem testu.

Przedstawiciel ZAKSY, który otrzymał pozytywny wynik testu, pozostaje w samoizolacji, czekając na kontakt z sanepidem. Jednocześnie treningi zespołu zostały zawieszone, a cała drużyna oraz pracownicy Klubu, zgodnie z zaleceniami, poddali się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie drużyny zostaną ponownie poddani badaniu na obecność wirusa SARS-CoV-2.  Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.

Na wniosek Klubu Polska Liga Siatkówki odwołała zaplanowane na sobotę, 17 października spotkanie 8. kolejki PlusLigi ze Ślepskiem Malow Suwałki.  O nowym terminie rozgrywania meczu, decyzjach dotyczących kolejnych spotkań z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz powrocie do treningów i gry będziemy informować na bieżąco.

Klub ZAKSA S.A zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mieli w ostatnim czasie kontakt z jakimkolwiek zawodnikiem/ członkiem sztabu szkoleniowego Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle o szczególne obserwowanie swojego stanu zdrowia. W przypadku zaobserwowania, któregokolwiek z objawów koronawirusa prosimy o niezwłoczne zgłaszanie się do najbliższej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

INFORMACJA O BILETACH:

Bilety zakupione na sobotni mecz będą obowiązywały również w nowym terminie rozgrywania spotkania 8. kolejki. Zachęcamy do pozostawienia zakupionych wejściówek. Kibiców prosimy o zrozumienie.

Osoby, które zakupiły bilet, a  nie będą mogły uczestniczyć w meczu w nowo wyznaczonym terminie otrzymają zwrot gotówki. Sposób zwrotu biletu uzależniony jest od tego, gdzie dokonano zakupu.

  • PUNKTY DYSTRYBUCJI: w przypadku zakupu wejściówki w punktach dystrybucji prosimy o udanie się do punktu, w którym dokonano zakupu – za okazaniem biletu gotówka zostanie zwrócona.
  • KUPBILET.PL (zakup z rejestracją): jeżeli bilet zakupiono poprzez stronę kupbilet.pl należy wypełnić „formularz zwrotu”. Formularz dostępny jest po zalogowaniu się do systemu, wniosek znajduje się w szczegółach rezerwacji, zakładce Moje konto-Zamówienia.
  • KUPBILET.PL (zakup bez rejestracji): jeżeli bilet zakupiono bez rejestracji prosimy o kontakt z kupbilet – zostanie Państwu przekazany „formularz zwrotu”.