Kamil Semeniuk: Nasza siatkówka mogła się podobać

– Za nami co prawda dopiero 2. kolejki PlusLigi, możemy jednak być zadowoleni, bo patrząc na inne rezultaty to niektóre wyniki są niespodzianką – o udanym początku sezonu mówił Kamil Semeniuk. Do zwrotów akcji odniósł się również David Smith. – Pamiętajmy, że czekają nas coraz trudniejsi przeciwnicy, którzy lepiej potrafią radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

„Rozegraliśmy dobry mecz, wygraliśmy 3:0 - wykonywaliśmy wiele dobrych ruchów, co pozwalało zostawiać przeciwnika z tyłu. Cały czas kontrolowaliśmy sytuację, może oprócz trzeciej partii, kiedy rywale się do nas zbliżyli. Trzeba im jednak oddać, że w tej części meczu zagrali dużo lepiej. Musimy być gotowi na to, że każdy w tej lidze potrafi odwrócić losy spotkania. Pamiętajmy, że czekają nas coraz trudniejsi przeciwnicy, którzy lepiej potrafią radzić sobie z trudnymi sytuacjami, a my powinniśmy grać swoje.”

„Było widać, że w trzecim secie trochę spuściliśmy z tonu, co na pewno powinno nam dać do myślenia. Musimy się tego wystrzegać w kolejnych spotkaniach, bo w meczach z innymi rywalami, jak chociażby tymi, z którym zagramy w następnych kolejkach, tak łatwo nie będzie. Myślę jednak, że pozostałe dwa sety były pod naszą kontrolą i nasza siatkówka mogła się podobać. Za nami co prawda dopiero 2. kolejki PlusLigi, możemy jednak być zadowoleni, bo patrząc na inne rezultaty to już niektóre wyniki są niespodzianką. Dlatego też musimy być skupieni na kolejnych spotkaniach, nieważne kto będzie po drugiej stronie siatki.”