Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lokomotiv Novosibirsk/PGE Skra Bełchatów – ZWROT BILETÓW!

W związku z odwołanymi meczami Ligi Mistrzów z Lokomotivem Novosibirsk oraz PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów kibiców, którzy zakupili bilety na ww. spotkania informujemy, że system KupBilet uruchomił procedurę zwrotu środków.

Zgodnie z komunikatem Klubu z dn. 25.01.2022r. mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a Lokomotivem Novosibirsk zagramy w Rosji. Drugie z odwołanych spotkań (mecz 18. kolejki PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów) rozegrane zostanie natomiast w innym terminie. O nowym terminie meczu będziemy informować na bieżąco, po ustaleniu dokładnej daty spotkania zostanie uruchomiona nowa sprzedaż biletów.

Poniżej prezentujemy kroki, jakie należy wykonać, aby otrzymać zwrot środków:

Procedura zwrotu w Internecie:

  1. Zaloguj się na https://www.kupbilet.pl/
  2. Znajdź rezerwację do anulowania biletów (zakładka moje konto/zamówienia)
  3. Utwórz wniosek o zwrot (zakładka szczegóły rezerwacji/zamówienia:

Krok I składania wniosku o zwrot: należy wybrać/zaznaczyć miejsca, które mają podlegać zwrotowi

Krok II składania wniosku o zwrot: należy wypełnić dane

Krok III (ostatni) składania wniosku o zwrot: należy potwierdzić odbiór przez kliknięcie w link

Osoby udające się do punktów sprzedaży bezpośredniej (EMPIK, KOLPORTER itp. ) nie muszą posiadać paragonów za zakupione bilety. Należy jedynie udokumentować, że bilety były zakupione w danym punkcie (służy do tego kod punktu, w którym dokonano zakupu biletów i znajduje się on na bilecie).

Czas na dokonanie zwrotu od 27.01.2022r. od godz. 16:00 do 14.02.2022r.

WAŻNE: Bilety zakupione za pośrednictwem systemu KupBilet.pl mogą być zwrócone wyłącznie internetowo, a bilety zakupione w punktach dystrybucji podlegają zwrotowi stacjonarnemu, w punkcie gdzie zostały wydane.