Granie i kibicowanie z mocą – HARD BEANS COFFEE ROASTERS partnerem ZAKSY

HARD BEANS COFFEE ROASTERS SP. Z O.O. – opolska palarnia kawy, jedna z wiodących w Polsce palarni rzemieślniczych, specjalizująca się w przetwórstwie kawy najwyższej jakości nowym sponsorem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Marka HBCR znana jest nie tylko w Polsce, ale także w Europie jak i poza nią, gdyż firma dzięki prowadzonym badaniom i pracom rozwojowym zmienia świat kawy wprowadzając nowatorskie rozwiązania i produkty. HBCR tworzą ludzie pełni pasji, których łączy wspólna miłość. Miłość do dobrej kawy.

-Dobra kawa, dobre widowisko, dobre miejsce, dobrzy ludzie te elementy się łączą. Dlatego nie mogło nas zabraknąć podczas meczów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2019/2020. Pasją do kawy chcemy zarażać innych. Budujemy relacje z ludźmi za pomocą smaku i dobrej atmosfery, a od grudnia podczas współpracy z mistrzami Polski – powiedział Artur Porada – Prezes Zarządu Hard Beans Coffee Roasters Sp. z o.o.

HBCR opiera swoje działania na transparentności, na relacjach, wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności, a co najważniejsze na najlepszych kawowych rytuałach dzięki czemu tworzy nowe standardy jakości i nowe produkty związane z kawą.

Cieszymy się, że kolejny opolski produkt dołączył do naszej siatkarskiej rodziny, tym bardziej, że możemy się pochwalić iż jest to kawa wypalana w naszym regionie. Kawę z mocą, którą oferuje palarnia Hard Beans Coffee Roasters to bardzo dobry naturalnie pobudzający produkt przy tak intensywnym trybie życia, który prowadzimy – dodał prezes ZAKSA S.A, Sebastian Świderski.

DSC01116a

Oczywiście nowy partner mistrzów Polski wraz z klubem przygotuje konkursy dla kibiców, które będą odbywać się w przerwach meczów, a nagrodami w nich będą naturalnie kawowe „Magic Boxy”.