#BohaterMiesiąca stycznia: Bartosz Bednorz

Za nami kolejny wybór #Bohatera Miesiąca. W styczniu kandydatów do tytułu było czterech, finalnie głosami fanów tytuł #BohateraMiesiąca stycznia otrzymał przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle – Bartosz Bednorz.

Przypominamy, że pomysłodawcą akcji jest Hotel Hugo Business & Spa***.  W rywalizacji o tytuł #Bohatera Miesiąca biorą udział wszyscy zawodnicy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy w danym miesiącu przynajmniej raz zdobyli wyróżnienie MVP. Następnie z grona nominowanych zwycięzcę w głosowaniu na Facebooku Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wybierają kibice. Zwycięzca głosowania fanów otrzymuje pamiątkową statuetkę (przyznawana przez Hotel Hugo Business & Spa***). Dodatkowo w każdym kolejnym miesiącu, na wzór poprzedniego sezonu, w menu Hotelu Hugo znajdzie się specjalny burger, skomponowany osobiście przez #Bohatera Miesiąca.

W styczniu siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozegrali aż sześć spotkań,  cztery mecze w ramach zmagań ligowych oraz dwa spotkania w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Kędzierzynianie w tym miesiącu pokonali: BBTS Bielsko-Biała, CEZ Karlovarsko, PSG Stal Nysa i Asseco Resovię Rzeszów. Ze zwycięstw w konfrontacji z mistrzem Polski mogli się cieszyć siatkarze z Gdańska oraz włoskie Trentino.  W wygranych przez nasz zespół meczach wyróżnienia dla najlepszego zawodnika spotkania otrzymywali: Łukasz Kaczmarek (w meczu z BBTS-em Bielsko-Biała), Adrian Staszewski (w spotkaniu z CEZ Karlovarsko), Aleksander Śliwka (w meczu z PSG Stalą Nysa), oraz Bartosz Bednorz (w spotkaniu z Asseco Resovią Rzeszów).

Głosowanie fanów naszej drużyny po raz kolejny cieszyło się dużym zainteresowaniem, łącznie do akcji dołączyło ponad 600 kibiców. Najwięcej (ponad połowę wszystkich głosów) otrzymał debiutujący w styczniu w barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Bartosz Bednorz I tak jeszcze w tym miesiącu w menu Hotelu Hugo pojawi się nowa pozycja – burger skomponowany przez przyjmującego Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.