Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25 lutego 2017, 14:45
Kędzierzyn-Koźle
21:25 25:21 25:21 25:22

ZAKSA nie zwalnia tempa, poza rywalizacją w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów nasz zespół czekają kolejne mecze ligowe. W spotkaniu 24. kolejki PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie Indykpol AZS Olsztyn. Sprzedaż biletów na mecz startuje 16 lutego o godz. 15:00.

Pierwsze starcie tego sezonu pomiędzy ZAKSĄ, a akademikami z Olsztyna nie miało większej historii. Na trudnym terenie podopieczni Ferdinando de Giorgiego wypunktowali rywali. Tylko w jednym z rozegranych setów AZS zdołał przekroczyć próg 20 zdobytych punktów. Zryw miejscowych przyszedł jednak za późno. Sytuację swojego zespołu próbował ratować Jan Hadrava, siatkarze mistrza Polski zdołali jednak znaleźć sposób również na lidera rywali. Po naszej stronie siatki obok regularnie punktującego duetu Deroo/Konarski bardzo dobre noty zebrał Łukasz Wiśniewski. Środkowy ZAKSY obok efektownych zagrań w ataku wykazywał się niezłą czujnością w bloku, dodatkowo bezwzględnie pokazując słabość rywali w przyjęciu.

Od 9. kolejki, w której podopieczni Andrei Gardiniego rywalizowali z mistrzem Polski sporo jednak się zmieniło. Wraz z rozwojem sezonu olsztynianie radzili sobie coraz lepiej, czego potwierdzeniem jest aktualna pozycja zespołu z Warmii i Mazur. Po 21. spotkaniach AZS zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji PlusLigi. Warto jednak zaznaczyć, że dotychczasowe mecze w rundzie rewanżowej akademicy rozgrywali z rywalami z dolnej części tabeli. Mecz z ZAKSĄ będzie więc pierwszym większym sprawdzianem zespołu z Olsztyna w tej części rywalizacji.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn, spotkanie zostało zaplanowane na 25.02.2017 roku na godzinę 14:45.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:

  • bilet normalny: 25 zł,

  • bilet ulgowy: 15 zł,

dostępne będą od dnia 16.02.2017 od godziny 15.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle

  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3

  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24

  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )

  • STS Zakłady Bukmacherskie

  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.