Bilety na finał ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs PGE Skra Bełchatów

Już 14 kwietnia startuje sprzedaż biletów na decydujący mecz o mistrzostwo Polski. Podobnie jak w półfinałach ZAKSA rywalizację rozpocznie na wyjeździe, mecz w Kędzierzynie-Koźlu zaplanowano na niedzielę, 23.04.2017r.

Podobnie jak faza zasadnicza również początek zmagań play-off ułożył się po myśli podopiecznych Ferdinando de Giorgiego. Na ostatniej prostej przed wielkim finałem nasz zespół rywalizował z Jastrzębskim Węglem. Mimo że wcześniejsze mecze jastrzębsko-kędzierzyńskie mogły zapowiadać sporo emocji i walki tym razem nasz zespół zdominował przeciwników. Obrońcy tytułu wygrali dwukrotnie, nie tracąc choćby seta. Teraz przed ZAKSĄ ostatnie wyzwanie i decydujące mecze sezonu. Zmagania finałowe rozpoczniemy w najbliższą środę w Łodzi, cztery dni później nasz zespół na własnym terenie rozegra decydujący mecz.

Finałowy rywal ZAKSY czyli Skra Bełchatów miała nieco dłuższa drogę do finału. Podopieczni Philippa Blain podobnie jak nasz zespół rozpoczęli z wysokiego C, w pierwszym meczu pokonując Resovię 3:0, na wyjeździe bełchatowianie musieli walczyć nieco dłużej triumfując dopiero po tie-breaku. Obserwując poczynania bełchatowian w ostatnich meczach należy również tym razem spodziewać się zaciętej walki. Dla naszego zespołu będzie to drugi finał w tym sezonie, rozstrzygany w walce ze Skrą. Nasi kibice z pewnością mają w pamięci wygrany finał Pucharu Polski, kiedy ZAKSA 3:1 pokonała rywali z Bełchatowa. Jak zgodnie podkreślali nasi zawodnicy dla mistrza Polski nie ma znaczenia kto stanie po drugiej stronie siatki, chcąc obronić trofeum trzeba wygrać z każdym.

Zapraszamy kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów, spotkanie zostało zaplanowane na 23.04.2017 roku na godzinę 20:30.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 50 zł,
bilet ulgowy: 30 zł,

dostępne będą od dnia 14.04.2017 roku od godziny 18.00 za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24
  • Biuro Podróży „RELAKS” ul. Filarskiego 4 ( ryneczek )
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK

oraz na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie klubu.